Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer kölyköt szeretnék venni...

Boxer kölyköt szeretnék venni a jövőben, a Kárpáti kennelt néztem ami nekem nagyon szimpatikus. Mi a véleményetek, szerintetek megbizhatók?

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Nem ismerem őket személyesen, de a honlap alapján nekem is régóta szimpatikusak. Külön jó, hogy csak 5 kutyájuk van, ennyivel még lehet tisztességesen foglalkozni.

Amire mindenképpen kérdezz rá, az az, hogy szűrik-e a kutyákat patella ficamra, meg diszpláziára, én szűrés nélkül boxert biztosan nem vennék. Na meg az sem mindegy, hogy neked személyesen szimpi-e a tenyésztő, mert fontos, hogy jó érzéssel tudj hozzá fordulni, ha bármilyen kérdésed van. Legalábbis én úgy gondolom, hogy hiába vannak valakinek szuper kutyái, ha maga az ember nem szimpatikus, akkor nem vennék tőle kutyát.

2012. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösziönöm.
2012. nov. 16. 05:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!