Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket nem zavar ez a reklám?

Titeket nem zavar ez a reklám?

Figyelt kérdés

Nem zavar titeket a jófogás.hu reklámja? Mert ott vannak a kiskutyák benne, utána meg: ,,feleslegessé vált dolgait adja el a jofogas.hu...stb"

nem kegyetlenség, és nem a szaporítòkat biztatja? Mert engem nagyon zavar!



2012. nov. 15. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Engem is, ráadásul odaírja h 25.000.... nagyon irritál.
2012. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hiába zavar, ha ez a magyar valóság! Nem gondoskodnak a kutya fogamzásgátlásáról, vagy csak úgy gondolják, hadd legyenek kölykei. Mind a mai napig rengeteg kiskutyát árulnak ilyen hirdetésekben. Van rá igény.
2012. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Engem is rettenetesen idegesít. Sok idióta.
2012. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
szóvá kéne tenni egy állatvédő szervezetnél, akik talán lépnének is az ügy érdekében
2012. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

dehogynem, én is agyf@szt kaptam mikor először megláttam,azóta is háborgok rajta.

De aztán rájöttem hogy ha valaki jófogás.hu-n akar magának kutyát meg is érdemli!! Bár szaporításra bíztatni embereket tévén keresztül gusztustalan!!

2012. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
borzasztó... és ahogy a kissrác zsebreteszi a pénz, nagyon kiakadtam mikor megláttam
2012. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
dehogynem idegesít... mondjuk nem hiszem, hogy bármi hátsó szándék lenne a dologban, csak a szaporítós kutyákkal van tele az összes hirdetési oldal, aki nincs benne annyira a kutyázásban, simán gondolhatja, hogy ez a normális. Sajnos. :(
2012. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos az ilyen profit orientált hirdetőoldalaknak semmi se szent! Az anyjukat is eladnák!
2012. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősöm most kevert direkt egy bulmasztifot boxerrel.. Mert az majd sokáig fog élni és neki kell egy.... egyik se tk-s.. És azon az eggyen kívül maradt 5.. biztos megérte..
2012. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
zavar,persze, de nem jobban,mint bármi más ahol kutyákat árulnak,és ezekből rengeteg van,mert rengeteg kölyökkutya van. ha zavar titeket is ne méltatlankodjatok ,inkább vegyetek kutyát.
2012. nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!