Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitség kutya gond. (bövebben...

Áááááááááááááhhhhh kérdése:

Segitség kutya gond. (bövebben lent) mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kutyamnak viszketett a füle elvittem dokihoz kiderült hogy atkás aztAn kapott cseppet.elmúlott.majd ùjra kijött rajta.vettem most fülcseppet (surolan). 2napja csepegtetek neki és nagyon piros és meleg forroó a füle.ez baj vagy mit csinàljak??! Köszi:)elsö kutya és tacsi aggódok:(
2012. nov. 16. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Fülbe,fülatka ellen még nem próbáltam, de szerintem csak segíthet:

[link]

2012. nov. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyet adot rá az orvos is? Mert ha ez másmilyen, akkor lehet csak ezt nem bírja.
2012. nov. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 torma válasza:
Ha piros és forró a füle,akkor vagy így reagál a szerre,vagy gyulladásban van. Én a helyedben biztosan elvinném dokihoz. Az a biztos.
2012. nov. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a surolan remek megoldás,használni is fog,hamarosan. persze idő kell neki,de ,ha elolvasod a papírját:) látod,hogy javasolt a fül tisztítása ( ehhez kapható külön tisztító folyadék !),belefolyatod,elmasszírozod, javasolt az udvaron esetleg erkélyen ,mert a kutya kirázza a füléből ,ami természetes,majd fülpucolóval kitisztítod ( ennél a pontnál a kutya valószínűleg jelzi nem-tetszését,de meg kell tenni!( ha nem bízol magadban akkor az állatorvos is megcsinálja )! és ezek után jöhet a gyógyszer ( surolan)természetesen ezt is el kell masszírozni!
2012. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!