Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A környéken körülöttünk sorra...

A környéken körülöttünk sorra törnek be a házakba és a kertben van egy vidzonlyag értékse kutya, ezért szeretnénk nyomkvetőt rakatni belé. ö?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani valamilyen szerekezetet ami jó erre a célra és kicsi, ugye, hogy ne vegyék észre és még elérhető áron is vban. Valaki tetetett már ilyet a kuytájába????!????

2012. nov. 16. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nme lehett ijenet csinálni.Ugy irtam hogy megércsed.
2012. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Nyakörvre szerelhető van, de azt simán leveszik.de gondolom chipje van a kutyának, vagy ha nincs rakasd bele januártól úgyis kötelező. Biléta a nyakába, amire rá van írva, van chipje. Igazából chipes kutyát nem nagyon éri meg ellopni, mert nem lehet eladni.
2012. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

hogyne lehetne eladni? az állatorvos 2 pillanat alatt kikapja belőle a chipet. és léteznek ilyen orvosok



Minden kutya értékes a saját gazdájának, nemtől fajtától függetlenül. Nekem ezért vannak bezárva ha nem vagyok otthon.

2012. nov. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

A fene megette azt a kutyát amit be kell zárni(hogy el ne lopják.. :-)

Az én kuvaszomat furcsa mód még senki nem akarta ellopni.

2012. nov. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A múltkor kutyasuliból haza felé bementünk a lidl-be. Bent hagytam a kutyát az autóba és már bent jutott eszembe hogy úristen nem zártam be és még az ablak is levolt húzva, de közbe rájöttem hogy egészségére annak aki találkozik dieselkémmel :D

Ilyen szerkezet nincs ami nem látható. Nem igazán tudsz mit csinálni. Riasztót beszereltetsz a házba és a kutyát a bent tartod maximum.

2012. nov. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
persze, a te kuvaszod nem fogják ellopni, és valószinűleg az én dobermannomat sem, de arra semmi szükség, hogy megmérgezzék pl. többek között az enyémek ezért is vannak bezárva. De akinek van egy jóindulatú kedves kiskutyája, azt minden további nélkül elpattintják!!!!
2012. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálam a kutya alapvető feladata a telek és házőrzés,valamint a jelzés.Bezárva ezt hogyan tudná megtenni??A mérgezés nem megy.Csak és kizárólag tőlem

fogad el ennivalót,kölyökkora óta így van nevelve.

2012. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó nyilván egy kuvasz más tészta, de én pl. ugy vagyok vele, hogy a kertben nincs mit őrizni, a házban viszont van, ráadásul 2 utcafronti ablakkal rendelkezem:)
2012. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A házba nem hozhatom be az a baj vele, hogy kicsi értékes, és mindenkivel barátkozik, tehát a betőrőket nem zavarnák chipje ermészetesen van
2012. nov. 16. 19:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyok bent vannak este. Az érték a házban van. Itt bent nem tudják megmérgezni viszont védeni tudja a házat itt is :)
2012. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!