Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
bentre szeretnék kutyát venni mert kint már van 1 kutyám. a lényeg,hogy rövid szőrű legyen nem túl nagy és nem túl drága. a chivauva nem igazán tetszik.

2012. nov. 17. 11:51
 1/9 anonim válasza:

Mennyi a nem túl drága?

Szerintem a bichon havanese nagyon aranyos:)

2012. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

enged be a kinti kutyádat és akkor meg van oldva :D


nem túl drágán mit értesz???

2012. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beagle talán.
2012. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már a vásárlás gondot okoz akkor szerintem menj el egy hozzád közeli menhelyre és vigyél haza egy kutyust!
2012. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem tudok errefelé menhelyről. hát max 20körül de nem törkönyves vagy ilyesmi.
2012. nov. 17. 22:29
 6/9 A kérdező kommentje:
a beagle tetszik de nem tudom,hogy bentre való-e. a kinti kutya hosszú szőrű németjuhász azt inkább nem hozznám be a házba:D
2012. nov. 17. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:

ha az árat nézed, vegyél plüsskutyát. a kutya kb. 10 évig a társad lesz, és az érdekel, mennyibe kerül?!

rövidszőrű kistestűek: jack russel terrier, rövidszőrű vagy szálkásszőrű tacskó, stb. keress a neten

2012. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem értem a kérdésed. nem tehetek rólla,hogy ennyit tudok érte kifizetni..
2012. nov. 18. 21:08
 9/9 anonim ***** válasza:
A Beagle semmiképpen sem megfelelő! Szegénynek sínylődés lenne! Ő kintre való vadászkutya... Szerintem a tacskó a legjobb rövid/szálkás szőrű, de SOKAT kell mozgatni és TANÍTANI! Az ár nagyon különböző: nem mind1 hogy menhelyi, kisállat vásári, polgári eladott (véletlenül született sok kistesóval együtt), vagy tenyésztett. De tenyésztett esetén is nagyon változó. Az én Golden retrieverem fajta tiszta tenyésztett nemes szülőktől törzskönyvel(!!!) csak 55ezer forint volt, míg sok-sok más helyen 1000euró, 250ezer forint meg ilyesmi lett volna az ára.
2012. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!