Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez a kutya lábán?

Mi lehet ez a kutya lábán?

Figyelt kérdés

Találtam a kutyám lábán egy 5Ft-os nagyságú területet, ahol a csupasz bőrfelület látszik, nincs rajta szőr. Körülötte a bundája helyenként összeragadt, mintha a "sebből" távozott volna valami (nem vér). Egyébként a bőrfelület érdes, durva és nem érzékeny. Érdeklődnék mi lehet ez, az állatorvos már zárva, és aggódom nehogy a kutyám télire benyaljon valami bőrbetegséget és ledobja a bundáját.

Link a képhez:

[link]

[link]



2012. nov. 17. 12:54
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem ez nagyon rühnek tűnik :( Mindenképpen vidd el dokihoz, csinálnak egy bőrkaparást és abból állapítható meg 100%-osan... Remélem semmi komoly baja nem lesz.

2012. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Nincs ügyelet? Más rendelő? Én nem vagyok az a típus aki egyből szaladgál az állatorvoshoz de ezzel egyből elmennék!
2012. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó tipp a rühesség, utána is olvastam, sajnos tényleg ez lehet. Amint tudom viszem dokihoz. Köszönöm a segítséget.
2012. nov. 17. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne nagyon érintkezz vele, leginkább a fertőzött felülettel, mert még te is elkaphatod.
2012. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!