Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tennétek? Először...

Ti mit tennétek? Először azzal fenyeget az előtti szomszédom hogy teljesen elcsigáztam a labradorom és hogy hívja a rendőrséget miatta meg hogy ha nem leszek itthon jön és elviszi egy rendes helyre! Később be is tört!

Figyelt kérdés
Éppen kint játszotttam a labimmal mikor hirtelen megharapott és megőrült rávágtam egyet és ezt látta az előző szomszédom is!Oda jött a kerítéshez és elkezdett velem kiabálni hogy hívja az állatvédőket meg a rendőrséget! Aztán következett a durva része 4 nappal később mikor délután a házimat csináltam (egyedül voltam) valamit elkezd ugatni a kutyám akkor veszem észre hogy a szomszédom éppen akkor ráncigálja ki a kapun!Oda futottam és vissza akartam húzni erre az rám kiabált engedd el viszem ebből a kínkamrából! Erre én rá vágtak a csuklójára úgy hogy roppant egy óriásit!elengedte a kutyámat és haza futott! Mit tegyek?!Már nagyon féltem nem merem már kiengedni!

2012. nov. 17. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is szólni kell szüleidnek, másrészt fel kell jelenteni a rendőrségen.
2012. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt gyorsan rendőrségi feljelentést kéne tenni, és tudatni vele, de ezt én sem értem, miért nem szólsz a szüleidnek. Ezt nekik kéne megoldani
2012. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A szüleimnek már rég szóltam szerencsére le lett rendezve szóltunk a rendőrségnek is! Most már megközelíteni se meri a házunkat!
2012. nov. 17. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek tetted fel a kérdést?
2012. nov. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!