Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakit meg lehet győzni,...

Valakit meg lehet győzni, hogy szeresse a kutyákat?

Figyelt kérdés

xy kijelenti,hogy utálja őket.Ha elüti,nem viszi orvoshoz.Ha megtámadja,belerúg vagy ha póráz nélkül van.Ha hangos,megmérgezi,ha kell,a gazdája meg csak fröcsögjön,majd hozza a rendőr haverját,aki pofán lövi a tulajt,ha tesz felé egy bosszuló rossz mozdulatot.Neki egy kutya soha nem lesz több mint egy ember.Mindig azt hangoztatja,hogy éhező kutyák helyett inkább éhező családokat kéne támogatni.Meg hogy volt hogy a rendőrök kiskutyákat mentettek meg,mert valaki kidobta őket,a kidobót meg feljelentették.Erre jót röhögött a magyar rendőrségen ironikusan,hogy biztos egy gyilkos meg akkor előzte ki 200-al...

Egy ilyen embert lehet jobb belátásra bírni? Ha igen,hogyan?


2012. nov. 17. 18:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És bocsi,ha valakinek a lelkébe gázolta a leírással,csak azt nem értem,egy ember hogy utálhat ennyire egy kutyát. . .
2012. nov. 17. 18:43
 2/12 anonim ***** válasza:
Utóbbira: mutass neki egy-két amerikai állatmentős sorozatot... Hogy ne már a magyarakon nevessen. Amúgy meg szerintem nem érdemes. Joga van neki nem szeretni őket, ha nem bántja őket amúgy ok nélkül. Mert azért az hogy belerúg ha megtámadja, szerintem teljesen jogos. Én kutyaimádó vagyok gondolkozás nélkül rúgok ha megtámad egy kutya, főleg ha az enyémek is ott vannak. Valószínűleg amúgyis csak a szája nagy. Azt ugye nem mondod, hogy ezeket mind valóra is várja mert akkor már börtönben lenne a helye...
2012. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A gond ott kezdődik h. az emberek végtelenül buták és q..vára leszarják h. egy kutya mikor és hol szaporodik...

márpedig szaporodnak boldog bolgogtalannal...és ez ellen a törvény semmit nem tesz..arra vannak törvények h. hogyan kell tartani egy kutyát meg nem szabad kínozni stb de arra h. pl ellenőriznék h. hogyan szaporodnak arra semmi törvény nincs. Én úgy gondolom h. ha ez szabályozva lenne és mindenki csak akkor venne kutyát ha tényleg kellene is neki és nem a kiskutyagyárakból hanem minőségi helyről és a korcsok nem szaporodnának akkor nem lenne több szenvedő állat vagy legalábbis jóval kevesebb

2012. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem tette meg.

Egyszer rá akartak kenni egy mérgezést,de bebizonyosodott az ellenkezője.A gazda meg is fenyegette,hogy majd kap.Na akkor jött a fröcsögős szöveg...

2012. nov. 17. 18:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Az ember mond dolgokat ha mérges. Te örürtél volna ha fenyegetnek? Szerintem hagyni kell mindenki a saját dolgára.
2012. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy emberről sokat elárul az,hogy viszonyul az állatokhoz,növényekhez ,természethez. SOHA nem keresném olyan ember társaságát aki így vélekedik,az már egy normális,épeszű ember nem lehet aki megmérgez vagy bántalmaz egy állatot.

Sajnos ez nem egy vélemény,ez maga az ember,ezt kiirtani nem lehet senkiből aki ilyen.

Annyit tehetsz,hogy jó messzire elkerülöd . Az ilyen alakok kiszámíthatatlanok,nem csak állatokkal ,mondjon akárki amit akar,aki kutyát vagy bármilyen más élőlényt képes lemérgezni vagy kínozni attól én a saját bőrömet is félteném.

2012. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja azt viszont meg tudom érteni ha a kutya megtámadja és belerúg,engem is támadott már meg (és nem 3-4 kilós szobacirkáló) ,és kézzel lábbal ütöttem ahol tudtam ,akkor nincs mese.
2012. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mondtam,hogy nem ő mérgezte meg!

És az az érdekes,hogy minden más állatot imád.Macskája van is például,meg madarai is.Rendszeres természetjáró.

DE! Ha kutyáról van szó,akkor nincs kegyelem...

2012. nov. 17. 19:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, és nem is kell. Szerintem arról kell meggyőzni, hogy attól hogy utálja, bántani nincs joga őket. Én meg az ilyen embereket utálom, mégsem verem meg őket, pont azért mert intelligens emberként képesnek kell lennünk az érzéseinket kordában tartani. Ha úgy van, szankciókkal kell kordában tartani, feljelenteni, mert ehhez nincs joga.
2012. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fröcsöghet hogy van rendőr ismerőse (amit kétlek, pláne hogy írtad hogy kiröhögi őket) azt se tehet többet mint ő.


Egyetértek avval hogy ha megvered nem érsz el sokat de...

Ismerősömék paneljába lakik egy "dilifleknis" így hívják azokat akiket kiraktak a hárshegyről az a szomszédait nem szerette és amikor ráhívták a rendőröket azok is csak annyit mondtak hogy egyenlőre ok hiányában nem tudnak vele mit tenni, de azt tanácsolták hogy verjék meg a sötétben.


Ebből kiindulva ugyanezt lehet alkalmazni egy ilyen "beteg ember" ellen is ugyan ez önbíráskodás de hát ilyen világban élünk sajnos ahol a törvény általában nem a rendes embert védi ergó védd meg magad ahogy tudod.

2012. nov. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!