Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha két kutya összeveszik...

Ha két kutya összeveszik akkor a kutyasíp alkalmas arra, hogy abbahagyják?

Figyelt kérdés
A postások milyet használnak?? mert én csak ilyen visszahívó sípot láttam már ami vadászatnál vagy terelésnél jó. Help :(
2012. nov. 18. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A síp nem beszél és nem parancsokat osztogat, hanem parancsok megszokások vannak a síp mellé rendelve. A postás ha visz egy kis cukorkát és mindíg megfujja a sípot mielőtt ad nekik, akkor szeretni fogják aztán elfogadják. A terelő kutyáknál többféle jelzés van és mindhez rendelve egy egy utaítás. A kutyák nem fognak szétjönni a síptól, mert amíg az egyik a másikat marja, addig muszály visszafordulnia annak is, amelyik nem akar balhét. Két tulaj kell ahhoz, hogy sikeresen szétválassz két kutyát. Nekem volt kutyám(staff), amit egyszer megtámadott két németjuhász és a parancsomra elfutott, miközben marták az oldalát, de vissza kellett forduljunk mindketten, hogy vissza tudjuk őket rettenteni. Szerencsére nem voltak olyan elszántak a jószágok így nem lett nagyobb bajunk, de egy síppal semmire se megy az ember általában.
2012. nov. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem :/ de ha egyedül vagyok és csak a 2 kutya? én nagyon félek hogy megint megtörténik.
2012. nov. 18. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Van kutyariasztó síp, ha jól tudom.Vagy az ultrahangos Dézer. Viszont egyik sem egyformán hat minden kutyára.
2012. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt régen ilyen elemes vackom ami számomra is zavaró hangot adott ki Dog Watcher vagy mi.

De ha van nálad vmi paprika spré és bátor vagy használni az is elég.

2012. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem köszi.
2012. nov. 18. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:
A kutyasíp a kutyák elriasztására szolgál-hat-nak, a kérdés nem erre vonatkozott!
2012. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!