Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy farokvágó...

Mennyibe kerül egy farokvágó műtét?

Figyelt kérdés

Sajnos sorvad a farka vége a kutyánknak, a doki azt mondta, jobb lenne levágni amíg még nem éri el a gerincét. Az árat elfelejtettem megkérdezni.

Akinek van ilyen tapasztalata, milyen áron van egy ilyen műtét Budapesten?

Mivel jár? Pár nap alatt megszokja, vagy újra meg kell tanulnia mindent?


2012. nov. 19. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ár változó gondolom ilyen 15-30ezerig terjedhet. Ha kölyök akkor általában sokkal olcsóbb.


Mért kéne mindent megtanulnia újra? Nem agyműtét. Max az egyensúlyozással lehet gondja egy pár percig talán 1 órát ha már idősebb a kuty.

2012. nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kutya méretétől függ de én olyan 20 ezer körül mondanám.

Sajnos idősebb korban már nem olyan egyszerű mint a piciknél. Barátnőm kutyájának 2 évesen vágták le hasonló okok miatt és ő néhány napig elég bizonytalanul járt de hamar megszokta.

2012. nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, az egyensúlyra gondoltam.

2 éves, 45 kilós kutyáról van szó.

2012. nov. 19. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az egy órát arra írtam hogy nagyon zavaró lesz neki ennyi ideig. Tényleg elhúzódhat jó pár napig is de csak néha néha 1-2 esetben. Tudtommal nem lesz folyamatosan zavaró neki. Bár ez is lehet kutyafüggő.
2012. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyámat elütötték, eltört a farka és le kellett vágni. 4 hónapos volt, de amint magához tért az altatásból, teljesen jól volt. Persze kapott gallért még egy pár napra, az zavarta, de a farka elvesztésével nem igazán változott semmi.

Egyébként sokat szenvedtünk ezzel a farok kérdéssel, mert kettészakadt és meg kellett várni, hogy hol áll meg a szövet elhalása. Úgyhogy vagy másfél hónapig kötöztem neki naponta ötször, a farka vége elszáradt, azt darabonként kellett levágni, elég kellemetlen volt. Mi ugyan vidékiek vagyunk, de nekünk 14.000.-ért csinálta a vágást a doki, úgy, hogy másfél hónapon keresztül hetente kábé háromszor jártunk hozzá, adott gézt, meg ragacsot, benne volt két antibiotikumos kezelés, gallér és a röntgen. De azt hiszem, nekünk szerencsénk volt ezzel az árral.

2012. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!