Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá a szüleim hogy...

Hogy vegyem rá a szüleim hogy bejöhessen a KISKUTYÁM a házba?

Figyelt kérdés
Westie fajta a kutyám és még pici de anyukám nem engedi be és ezért le kell zárnunk a pincébe..meleg van neki ott tudom ,de annyira rossz mikor le kell zárnom és ő csak néz rám és a szívem meghasad :'( *egyépként úgy találtuk és szobatiszta ugyhogy biztos lakásban volt.. ez most neki így nagyon rossz??? és valahogy nem tudnám rávenni anyut? mindennel próbálkoztam de semmi:(

2012. nov. 19. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
bombázzátok tele a netet és a környéket hirdetéssel akkor, hátha meglesz az igazi gazdája.
2012. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
találtatok egy westit? Nem is hírdettétek? Lehet várja valaki haza,aki legalább lakásba tartaná nem elzárva a külvilágtól mint egy börtönbe. Chipet nézettetek?
2012. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb lenne szegény kutyának,ha meg keresnétek az igazi gazdáját, mert egyik kutyának sem jó ha így tartják
2012. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De igen kerestettük! Feltettük netre is meg ahol találtuk oda is raktunk szóró lapot de már 4hónapja semmi. és szerintem nem elszökött a kutyus hanem kirakták mert nagyon árván voltott. Tudom jobb lenne neki a lakásban sokat kint vagyok vele és mikor nincsenek itthon a szüleim behozom és azt is tudom jobb lenne neki az igazi gazdájával de annyira megszerettem 4hónap alatt és nem szeretném hogy elmenjen!! :'( de gy vettem észre jól érzi magát nálunk nagyon sokat bújik és szeret minket! csak rá szeretném venni anyáékat !! :(( most ítéljetek el 13 éves vagyok de nem tehetek mást én szeretném hogy bent legyen szóval nem vagyok állatkínzó :'(
2012. nov. 19. 20:43
 5/17 anonim válasza:

Már bocs de szerintem nem olyan biztos hogy az eredeti gazdijánál olyan jó helyen volt.

De előbb én is kerestetném a gazdit.

2012. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
igen 4hónap alatt sokszor voltunk vele orvosnál! és aztmondták lehet bántották is a kutyát mert nagyon sok sérüés volt rajt és csont vékony kutyus volt!! de nem tudtuk otthagyni azt a pici kutyát a hidegben! Meg ahj.. annyira zavar.. rettenetesen szeretem mert nincs sok barátom és mikor vele vagyok komolyan igaz a Kutya az ember legjobb barátja mondás:(
2012. nov. 19. 20:46
 7/17 anonim ***** válasza:

A westie alapvetően benti kutya, szóval elég gáz lesz neki, ha a telet kint kell töltenie. Ráadásul, nagyon igénylik a gazda közelségét, emiatt is jó lenne, ha bevihetnéd.

Próbáld először csak azt elérni, hogy az előszobába bemehessen.

Anyum kutyája például ennyivel is megelégszik. Bekuporodik a lábtörlőre és durmol reggelig.

2012. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
egésznap bent van (kivétel este és mikor suliba vagyok) és ezt már megengedték de nem szeretném hogy télen kint legyen!
2012. nov. 19. 21:10
 9/17 anonim ***** válasza:

Mond azt hogy mindig megfürdeted a hasát lábát este.

Amúgy nem is értem az embereket akkor minek tart kicsi kutyát ha még az sem maradhat bent a házban.

2012. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem tartanak kicsi kutyát.. Hanem találtak eggyet. Már az is nagy szó 1-2 szülőtől hogy engedték hogy megtartsa a kislány :)

Hát lehet próbálkozni ilyenekkel hogy mi megmosod a lábait mielőtt bejön meg hogy viszed kozmetikushoz meg foglalkozol a szőrével is hogy ne huljon annyira. stbstb. nem ismerjük a szüleidet ha nagyon tiltakoznak akkor hagyd nem tudsz mást csinálni.

Hogy ha beszokott válni akkor meg nyüstöld őket amíg meg nem engedik..

Nekem anyu anno kategorikusan kijelentette hogy állat nem lesz bent a lakásban. Most van 1palotapincsi meg két ambull bent :D

kitartást és sok szerencsét :)

2012. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!