Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá a szüleim hogy...

Hogy vegyem rá a szüleim hogy bejöhessen a KISKUTYÁM a házba?

Figyelt kérdés
Westie fajta a kutyám és még pici de anyukám nem engedi be és ezért le kell zárnunk a pincébe..meleg van neki ott tudom ,de annyira rossz mikor le kell zárnom és ő csak néz rám és a szívem meghasad :'( *egyépként úgy találtuk és szobatiszta ugyhogy biztos lakásban volt.. ez most neki így nagyon rossz??? és valahogy nem tudnám rávenni anyut? mindennel próbálkoztam de semmi:(

2012. nov. 19. 20:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi az ok amiért nem akarják beengedni? Mert ezt nem irtad. Nekem két westiem van, mindkettő benti kutya. Ez a fajta valóban 100 %-ig igényli az ember társaságát. Az egyik legrosszabb, amit tehettek, hogy egyedül bezárjátok a pincébe. Ez komoly problémát fog okozni, mert a kutyus kifejezetten családi kutya. Egyébként abszolut megbizható, nem piszkit a lakásban, nem rombol akkor sem, ha akár egész nap egyedül van. Egy jól nevelt westie csendben fekszik és várja a gazdiját haza. Szóval először meg kéne tudni, hogy mi az ok, ami miatt a szüleid nem akarják beengedni. Egyébként látogass el a [link] weboldalra, itt csupa nagyon lelkes westiest fogsz találni és ők talán segitenek meggyőzni a szüleidet. Egyébként ez a westie mentők oldala, és ők foglalkoznak a talált, elhagyott vagy kidobott kutyákkal. Mindenképpen segitségedre lesznek.
2012. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

# 9/11 nem tartjuk hanem találtuk!!! :))

Köszönöm a válaszokat és most annyit megengedtek hogy a szobámba is behozhassam szerintem ha ezeket a válaszokat ha megmutatom nekik talán rájönnek hogy egy egy benti kutyus.

2012. nov. 20. 14:16
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia! Keresd a WRH-t a Facebookon,vagy írj nekem privát e-mailt,segítünk a tartási körülményekben is,esetleg olvasunk chipet,meg tudjuk nézni,nem keresi-e az eredeti gazdi!
2012. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
“Mások nevezzék csak gyöngeségnek az állatszeretetet, gúnyoljanak ezért – te sétálj csak nyugodtan a kutyáddal. Jó társaságban maradsz, s Isten is tudja ezt.” (Márai Sándor)
2012. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! képzeljétek elértem a célom:) mostantól bent aludhat és lehet velünk:) köszi a segítséget!
2012. nov. 24. 15:26
 16/17 anonim ***** válasza:
Ámen
2012. nov. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
45%
Ha úgy nézed egy lakásban tartott kutya nem nagyon tud elszökni.... szerintem jobb így, hogy nincs meg az eredeti gazdája
2012. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!