Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adhatok a kutyámnak ha...

Mit adhatok a kutyámnak ha csuklik? Mit kell tenni iylenkor? Jó a langyos tej? (2 hónapos)

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki semmit :) Tejet meg pláne mert ha a csuklás nem lenne elég még fosni is fog. Azt hiszem az én kutyám 4-5 hónapos koráig minden nap, naponta többször is csuklott. Hát eléggé megijedtem mikor láttam hogy ezt rendszeresen csinálja.így dokihoz vittem de megnyugtatott hogy semmi baja, mert ez normális a kölyök kutyáknál. Szóval ne aggódj :) Még egy darabig csuklani fog :)
2012. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

a kölyökkutyák gyakran csuklanak, ebben nincs semmi rendellenes. Ha majd felnőttként fog csuklani, akkor inkább vidd el dokihoz.

Én tejet nem adnék a h elyedben, mivel sok kutya laktóz érzékeny, és meghajthatja.

Víz kell neki, ahogy általában az embereknek is.

De ha nem adsz neki semmit se fog élete végéig csuklani.

2012. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Vízből nem is nagyon iszik. Jobban inkább a tejet issza meg, pedig a vizet egy nap 3x cserélem ki. :)
2012. nov. 20. 17:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tejet semmiképp ne adj neki, amúgy pedig nem nagyon kell a csuklásával foglalkozni.
2012. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a kutyának a tej. Már csak azért sem mert fosik tőle, azért meg pláne ( és ezt most saját tapasztalatként írom )mert az enyém vékonybél gyulladást kapott. Mondjuk kecsketejet adtunk neki mert hallgattam valami hülyére, és olyan szinten megülte a gyomrát hogy nem győztem állatorvoshoz vinni. Hál istennek ma már semmi baja, de hidd el jobb ha nem adsz neki tejet.
2012. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amit adok neki tejet az Tesco-s. Meg azért is azt adtam neki eddig jobban mert elvileg a csontjait erősíti.
2012. nov. 20. 20:44
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
A tesco-s tej nem tej :) Tehenet még köszönőviszonyban sem ismer :D sajnos :( Ha a csontjait akarod erősíteni vegyél a gyógyszertárban kutyusnak való calciumot azzal többre mész :)
2012. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a legközelebbi hely ahol be lehet vásárolni :D. Szerintem jobb ha maradok a víznél. :) Volt egy előző kutyánk de az nekünk nem kiskorától volt meg hanem 1-2 éves lehetett. Az utcáról fogadtuk be aztán egyszer csak eltűnt. 2 évig megvolt. Nem szeretném elveszíteni a mostani kutyánkat is.. :)
2012. nov. 20. 22:00
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
A kutyákat vízzel kell itatni nem tejjel. Ha rászoktattad a tejre, akkor természetes, hogy a víz nem kell neki, de ha elveszed előle a tejet akkor 1 napon belül inni fogja a vizet is. Kálcium tablettát se adj neki! Egy helyesen táplált kutyának ilyesmire nincs szüksége, ráadásul a túlzott kálcium bevitel ártalmas.
2012. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Premium tápot vegyél neki és vizet adj hozzá. A jobb minőségű tápból kevesebb kell, hiába drágább és garantáltan fogja inni a vizet hozzá. Ne hagyd, hogy kaja ügyileg (SEM) a fejedre nőjön ! Nekem dobim van, és próbálkozott , hogy nem evett, aztán tenyésztő mondta, hogy falkavezér akar lenni, ne hagyjam, tegyem elé a kaját és hagyjam ott, 20 perc múlva vegyem el akár evett akár nem, következő etetésnél ugyanígy, nekem egy hét volt míg betörtem,a szívem hasadt meg, hogy nem evett, de azóta ha szöget tennék a táljába is megenné , jó ez vicc, de tényleg ne kapasd el . Szeretni lehet és kell is , de ne tejjel meg csonttal tedd, mert az nem jó nekik !
2012. nov. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!