Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta vitamint adjak a...

Milyen fajta vitamint adjak a kutyusnak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, milyen fajta a kutyád, és hogy hány éves. Ha megírod, válaszolok.
2012. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönö,ha megírod! Egyébként foxi és 6 éves, de szeretnék valamilyen vitamint adni,mégha változatos az étrendje akkor is úgy gondolom, nem árt, hiszen mi emberek is szedünk, főleg őszi-téli időben. Köszi a választ, ha megírod.
2012. nov. 20. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a drágább táp nagyon bejött ilyen szempontból. Abban minden benne van, és ezt egy állatorvos ismerősöm mondta. Azért mondom h ismerősöm mert ilyenkor arra szoktak gondolni h csak azért ajánlja mert az eukanoba támogatja.
2012. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az emberek is azért szednek vitamint, mert nem megfelelően táplálkoznak. Egy jól etetett kutyának semmi plusz vitaminra nincs szüksége.
2012. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő étrend esetén se embernek se állatnak nem kell semmi extra vitamin meg táplálék kiegészítő. Az más kérdés, hogy az ember nehezen vehető rá, hogy nap mint nap egyforma ízű, tudományosan összeállított tápszert egyen, de szerencsére a kutyának ez nem gond és szívesen eszi a jó minőségű kutya tápokat.
2012. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy 10 éves westy-m van, premium tápot kap Hill's, de én adok neki vitamint , mert már idős . Kapaszkodj meg a Scitec Mega Daily One-ját kapja 4500 Ft 150 kapszula és én megfelezem neki, szóval egy nap csak egy felet kap, a kajájára rászórom, mert én tablettát nem tudok neki adni, megérzi, akármibe rakom bele, én meg nem kínoznám minden nap, hogy lenyomjam a torkán. Én megkérdeztem állatorvost, azt mondta nyugodtan adhatom neki.
2012. nov. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!