Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 3 lábon kakil?

A kutyám 3 lábon kakil?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kutyusom 3 éves és nem rég azt vettem észre hogy 3 lábon kakil.Mitől lehet ez?

2012. nov. 20. 21:17
 1/6 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Szerintem dominancia...

Roti-nj mix kutyám előszeretettel produkál úgy, hogy fára tolja fel a seggét, és minél magasabban akar "jelölni"...dominancia miatt...:)

Mielőtt hozzám került, nem értettem, hogy tud egy kutya kerítésalapra, magasabb kövekre kakálni...hát így :D

2012. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így kényelmes neki. Miénk is így csinálta.
2012. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:DD ez bennem is egy felvetődő kérdés volt hogy hogyan kerül oda kutyasz@r:D hát akkor így:DD


Gondoltam hogy nincs baja, de mondjuk a dominanciára nem gondoltam:)

köszönöm nektek:)

2012. nov. 20. 23:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Anno a menhelyen volt egy olyan kutya, aki konkrétan felsz*rt a falra. Feltolta a seggét magasra és lehúzta a kakáról, az meg ott állt ki vízszintesen a falból, néha a csepmére is fel tudta ragasztani. Kicsit domináns volt a szentem, meglepő módon nem bírtak vele otthon :)
2012. nov. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Úr isten:DDD

Remélem az enyém meg marad ezen a szinten és nem csinál majd durva dolgokat:)

2012. nov. 21. 10:26
 6/6 Szilvi & Argos ***** válasza:
Akumi: ez már durva...Argos ilyen nem csinál :D mármint feltolat a falra, de leesik a cucc :)
2012. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!