Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnál most van fogváltás...

A kutyámnál most van fogváltás a tejfoga szemfog mellet nő a csontfog ezért most alul "dupla szemfoga" van. Ki fog esni magától a tej szemfog vagy go doki? A kutyám 6 hónapos csivava.

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 14:12
 1/5 Csivibaba ***** válasza:
Ha úgy látod, hogy nagyon mozog neki, akkor szerintem kiesik magától. Viszont ha nem, akkor a doki kihúzza.
2012. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónapot még várhatsz vele. Ha most van a fogváltás, akkor esélyes, hogy nem ez lesz az egyetlen dupla fog, és akkor egy füst alatt ki lehet majd kapni mindet, ami dupla.
2012. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én azért elvinném dokihoz, ha 6hónapos akkor már igencsak a fogváltás vége. A doki csak ránéz és ha nem a pénzéhes fajta akkor lehet pénzt se kér.. Vagyis nekem az ilyen esetekben nem szokott már.
2012. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Diesel, ez sajnos ritka, hogy egy doki ingyen vizsgál meg egy állatot.

Kérdező, én elég sok ilyen esettel találkoztam már, a gyakorlat azt mutatja, hogy 8-9 hónapos korig még magától is kieshet, annál tovább viszont nem érdemes várni, mert az álkapocs torzulhat. De még inkább várj egy kicsit, ha nem muszáj, akkor ne kelljen emiatt bódítani.

Ha kézzel próbálod mozgatni a tejfogat, akkor sem mozog?

2012. nov. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 3kutyával azért eléggé visszajáró vendég vagyok.. Úgyhogy már az ilyen "ránéz a kutyára jah semmi baja" cuccokért nem igazán szokott pénzt kérni.
2012. nov. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!