Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az amerikai bulldog hogyan...

Az amerikai bulldog hogyan viszonyul a macskákhoz? Saját macskára és a szomszéd macskáira is gondolok.

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 17:56
 1/6 Fannybaba8 ***** válasza:
Na ez az a kérdés amire nem lehet normális választ adni! Az lehet hogy egy macskához jól viszonyul és az is hogy a többihez nem.És persze ez a macska hozáálásától is függ.A kutyus lehet játszani szeretne csóválja a farkát de ezt a macska úgy veszi mintha ideges lenne mert a cicák igy fejezik ki az idegességet, farkcsóválással.Viszont lehet hogy a kutya morog akkor a macska hiszi azt hogy játszani szeretne.Úgyhogy ez nem könnyű kérdés.A lényeg!! Kölyök korától szoktassad!!
2012. nov. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én kutyám hat évig nagykutyával élt, és nyárig gyűlölte a macskákat, de most két macskánk is van, és nagyon szereti őket. :)
2012. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ráhagyod, akkor pont úgy, ahogy a kedve tartja.

Viszont a felelős kutyatartás arról szólna, hogy megtanítod az elvárt viselkedésre, és hogy kihez, mihez, hogyan viszonyuljon.

2012. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te voltál, aki tegnap ugyanezt a kérdést feltette, csak németjuhásszal?


Egyébként nekem lakásban van ambull és cica, mindkettő lány, és teljesen jól kijönnének, ha a macska is akarná. De ő fél a kutyától, mert a kutya meg túl heves, túlságosan örül. Ha meglátja a macskát nyüszög, remeg érte. Pedig menhelyről fogadtam örökbe 2 évesen, tehát nem ismertem a múltját.

2012. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem mind2 vadászik rájuk egyenlőre..

Már mások is leírták de leírom én is.. A kutya fajtája nem határozza meg 100%ban a jellemét. Ha kölyöknek veszed és van mellette alapból macska akkor megszokja. Egyébként ilyen kutya macska összeszoktatás leginkább a macskán múlik.

2012. nov. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
1 éves volt az ambullom mikor hoztunk egy kölyök cicát mellé, meg tanítottuk neki, hogy ne bántsa a macsekot, azóta is együtt alszanak lakásban össze bújva, pedig a macska most "kamaszodik" tehát nagyon vad mert kandur. Szóval nem a korától függ hanem hogy hogy van nevelve, mennyire szófogadó..
2014. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!