Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megérzi a kutya? (többi lent)

Megérzi a kutya? (többi lent)

Figyelt kérdés
Dédimamám 91 éves és beteg szívével van valami gond :( :( meg a lába vizesek meg vannak dagadva ma a kutya egész nap mellette ült Közép uszkár Megérzi hogy el fog hunyni ugye nem? :'(:'(
2012. nov. 21. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Érzi a rendellenességet.
2012. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:(
2012. nov. 21. 20:28
 3/13 anonim ***** válasza:
A kutyáknak azt mondják, hogy joban működik a hatodik érzékük és sok mindent megéreznek amit mi nem, de több mint valoszínű a hatodik érzék az orruknak tudható be, mivel a betegség hatására megváltozhat a testszag és a kutyák orra azt érzi, ezért van, hogy sok kutya előre tudja jelezni például a cukorbeteg rohamait és másokat.
2012. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem:'(
2012. nov. 21. 20:56
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Tisztelt Kérdező! Én két esetet tudok leírni.


A felettünk levő lakásban egy fiatalember lakott, többnyire otthon volt, valamilyen otthon végezhető vállalkozással foglalkozott. Volt egy német juhász kutyája. Nem volt zavaró, szinte soha nem hallottuk ugatni, szájkosárral, pórázon vitte sétálni.

A fiatalember súlyos beteg lett, tüdőrákja volt, mikor már gyógyítani nem lehetett, csak fájdalom csillapítózni, hazavihették. Édesanyja és nővére gondozták a lakásában. Édesanyja szerint az orvosok 2 hónap életet jósoltak neki.

Úgy 3 hét múlva egyik éjjel a kutya hatalmas patáliát csapott, aznap éjjel senki nem aludt a házban. Rohangált, vonyított, ugatott, felborogatott székeket; szóval tombolt.

Másnap délelőtt meghalt a fiatalember úgy, hogy semmi nem utalt arra, hogy a jósolt időtartam így le fog rövidülni.


A délszláv háború idején a Kossuth adón délvidéki tudósító mondta, hogy a kutyák kb. akkor vonyítani kezdtek, amikor a magyarországi támaszpontról felszálltak a bombázó repülők. Ez örökre beivódott az emlékezetembe, sajnos akkor még nem volt internetes hangtár (bár úgy tudom most is csak viszonylag rövid ideig őriznek és nem lehet kimásolni), úgyhogy bizonyítani nem tudom.

2012. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem Kutyánk csak mellette ült
2012. nov. 21. 21:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Valamit valószínűleg megérzett, de azért nem kell túldramatizálni. Lehet, hogy csak rossz kedve van a mamának, vagy valami fog vele történni (infarktus, rosszullét, bármi, amibe nem kötelező belehalni), és azért őrizgeti. Figyeljetek oda erre mindenképpen, de azért a temetkezési vállalkozó számát még ne keresgéljétek.
2012. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
orvos volt nála azt mondta őreg
2012. nov. 21. 21:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát azért meg kár volt orvost hívni, én is megmondtam volna. Nyilván egy bizonyos kor után meg betegségeknél fel kell készülni mindenre, én sem mondom, hogy nem. De a túlaggódás biztosan nem segít.
2012. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de már csak néz egy helyre :(
2012. nov. 21. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!