Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Várpalotai Frakk állatmenhely...

Várpalotai Frakk állatmenhely címét meg tudja vkki mondani?

Figyelt kérdés
Csak postacím van semmi más. Miért nem írják ki, h az ember végre elhozhasson egy kiskutyát?

2012. nov. 22. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Elérhetőségek

Cím: 8100 Várpalota, Pf.:87.

Telefonszám: 06 70 607-1449

Honlap: www.frakk.info

Email: allatmentes@frakk.info

Kapcsolattartó neve: Puspán Judit

2012. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nem találtam címet, érdeklődj telefonon.

:)

2012. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem azért nem írják ki, hogy ne hozhass el onnan kutyát, hanem hogy ne vigyél oda. A menhelyek állandóan telítve vannak, és nem mindent ember érti ezt meg, sokan ott hagyják kikötve, vagy simán csak szabadon engedik a kutyát a menhelyen, onnantól kezdve meg muszáj valahova elrakni, csak az meg a kutyáknak se jó, ha össze vannak zsúfolva, abból verekedések lesznek, stressz, miegymás. Ha kutyát akarsz elhozni, hívd fel őket, és egyeztessetek.
2012. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem jó a telefon szám. :((((
2012. nov. 22. 14:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Küldtem nekik emailt, mert 2 telefonszám közül az egyik nem kapcsolható a másikat nem veszik fel. :(
2012. nov. 22. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!