Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktatok a kutya orrára...

Szoktatok a kutya orrára puszit adni?

Figyelt kérdés
Én szoktam,de régebben nem mertem,féltem,hogy elkapok valamit.De mostmár rájöttem,hogy nincs semmi vész!
2012. nov. 22. 17:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Nem szoktam.
2012. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
20%
Ha már úgy is ott vagy, akkor szívjad ki az orrából is a taknyot (mint az eszkimók szokták), hogy jobb legyen a kutyád szaglása.
2012. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
20%
énis tartottam tőle de igen attól függ milyen akutya.a sajátomnak igen.
2012. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
28%
akár nyelvest is-.-"
2012. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Másodiknak: látom hülye vagy,de fogadni merek,hogy ronda is...mert ez a két dolog párosulni szokott :D
2012. nov. 22. 17:28
 6/33 anonim ***** válasza:
58%
Hát ha az orrára nem is, de a pofijára igen. :) Mondjuk akinek nincs kutyája, az nem értheti, mennyire lehet őket szeretni...
2012. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
29%

"De mostmár rájöttem,hogy nincs semmi vész!"

Minden kötekedés nélkül, de mégis, hogy a fenébe történt ez a felismerés? Merthogy ha olvastál volna róla, akkor arra kellett volna rájönnöd, hogy még több mindent elkaphatsz, mint addig hitted.

Vagy abból gondolod, hogy nem érzed magad betegnek?

Lol, lesznek még itt meglepetések...


Amúgy teljesen komolyan mondom, hogy ezek után nem kell félni, bárhol megpuszilhatod, még a fenekénél is. Ugyanis a kutyák szokták magukat azon a részen nyalogatni, ez természetes viselkedésforma náluk. Nem gondolod, hogy nem kerül át az orrára a székletéből származó kórokozó...

2012. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
71%

nem szoktam. hozzábújni hozzá szoktam néha, de arra figyelek, h a számmal, arcommal ne érintkezzen a szőre. tőlem ez idegen egyrészt, másrészt nem hiszem, h a kutya számára egy puszi nagyobb jelentőséggel bírna, mint egy kedves simogatás v finom dögönyözés, mivel nekik nem ugyanazt jelenti a kényeztetés, mint egy embernek. azt engedem, h megszagolgassa a hajamat. vmiért ez a mániája :).


a páromat puszilgatom, ő tudja is, h mit jelent :)

2012. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
37%

Ó, és hozzátenném, hogy nekem mindig voltak kutyáim, imádtam őket, de úgy gondoltam nem csak azzal lehet kifejezni ezt, hogy betegségnek teszem ki magam...

Amúgy a kutya jobban örül a simogatásnak, vagy annak, ha felelősségteljesen neveled és jól bánsz vele, hiába izgatott puszi közben, akkor is többre értékeli a felsoroltakat, mert ő kutya, nem pedig ember.

2012. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
38%

9. vagyok


10.: hát, az enyém még csak nem is izgatott, ha puszit kap. ketten puszilták meg eddig, egy barátnőm és az egyik kutyabolond szomszédom. semmi jelét nem adta sem izgatottságnak, sem barátságnak, csak felnézett rájuk, olyan arckifejezéssel, ami talán az emberi csodálkozáshoz van legközelebb. kb hogy "hát az meg mi volt, amit az előbb csináltál?"

2012. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!