Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan kutya kéne nekem ami...

Olyan kutya kéne nekem ami nem kapar. Milyen fajtákat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 21:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Drága szívem... egy kutya akkor nem kapar ha megtanítják rá vagy adott esetben letiltják róla. Ez nem fajtafüggő. Ez tőled függ.
2012. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Hovarju ***** válasza:
84%
Ez nem fajta függő. Csupán nevelés kérdése. Ha foglalkozol vele, akkor nem fog kaparni.
2012. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Jó, de most egy goldit nem fogok venni mert az aztán.. Tudjátok ti. Staffordshire terrier vagy bullterrier? Akár angol vagy francia bull?
2012. nov. 22. 21:24
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudjuk, magyarázd el
2012. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%
Az enyém egyáltalán nem kapar, de semmi pénzért nem adom neked. :)
2012. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Intelligencia maxon
2012. nov. 22. 21:33
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi, de szerintem ne beszéljünk intelligenciáról, aki ilyen kérdést tud feltenni, annak arra egy botot se tudnék rábízni, nemhogy egy kutyát.
2012. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Amstaff ha érez valamit kapar. Vagy is vadászik. De neked a legjobb lenne egy plüss kutya,az tuti nem kapar! :D
2012. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

21:32-es vagyok, gondolom az intelligencia maxon beszólásodat nekem szántad.

Nos, ha nem így látod ezt a helyzetet, akkor nem értem a kérdést.

Neked egy bull jellegű kutya kell, mert a goldi olyan izé.

Hát, most kérdem én, a kommentelők közül hányan vannak olyanok, akik nem érzik azt, hogy a kérdezőnek csak felvágásból kell a kutya?

mert az ö-ö-ö...beszólást az utcán teszik az emberek, és a felvágni kívánók ezt élvezik, mert úgy érzik, hogy őket ajnározzák, de erről szó sincs, mert mindenki a kutyát nézi.

Szerintem sokkal inkább tekintélyt parancsoló egy németjuhász, aki szépen megy a gazdája mellett, mint egy ilyen kutya, akit többnyire a gazdái nem nevelnek, és tépi a pórázt, meg sorolhatnám.

Mivel, hogy ilyen kérdést tettél fel, ezért kikövetkeztettem az "inteligenciámmal" hogy fikarcnyit sem értessz a kutyákhoz, és hidd el, ha egy olyan izé goldit vennél magadhoz, sokkal kezelhetőbb társat kapnál magad mellé, aki valószínüleg nem kapar( de ez persze nevelés kérdése)

2012. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

Elárulok egy titkot! Nincs olyan fajta, ami 100%-osan nem fog kaparni.

Ha a kutya le van minden nap mozgatva, meg van sétáltatva minimum 1 órát naponta és agyilag is le van fárasztva, akkor nem fog magának keresni más elfoglaltságot, például a kert szétásását.

2012. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!