Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öreg kutyámnak GF600?

Öreg kutyámnak GF600?

Figyelt kérdés
14 éves kutyámnak adható GF600? Nyilván elsőre kicsit hülye a kérdés, mivel ízületre van, és a kutyám két hátsó lába nincs a legjobb állapotban. Orvos, kozmetikus, utálom ezt a szót, inkább kutyafodrász mondta, valamint észre vehető a járásán is. Anyám vett neki a helyi állatkereskedésben ízületre táplálékkiegészítőt, láthatóan javult az állapota, de sok helyen olvastam hogy ez nagyon jó. Szóval a kérdésem az, hogy ez semmiféle képen nem árthat neki? Valamint, hogy mennyit kell adni neki napi szinten? 9-10 kilós kutyáról van szó. Előre is köszönöm a válaszokat

2012. nov. 23. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki!!!!Sokat segítesz neki vele. A dobozán majd megtalálod az adagolást, de hosszú távon szerintem elég lesz neki napi 1. Webkutya.hu-n vettem, 300 db-os, 15 ezer. Neked ez majd' egy évig elég lesz.
2012. nov. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kérjél az állatorvostól RIMADYL-t, nekem a németjuhászaimnál bevált /qrva drága, 5 éve 120.- volt darabja, de hatásos/, 10 kg-ként kell egy tabletta, ha kisebb a gond, akkor elég hetente kétszer, de majd az állatorvos megmondja.
2012. nov. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
a rymadil gyulladáscsökkentő, és fájdalomcsillapitó. amig nincs fájdalom, addig felesleges ezzel tömni a kutyát. A GF 600 nagyon jó, vagy ami nekem idős kutyánál tökéletesen bevállt, a Nutradyl.
2012. nov. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 08:29

Szerinted egy kutya amikor már láthatóan kíméli a hátsó lábait, akkor nem is fáj neki, csak éppen bicegős kedvében van? Minden , a természetestől eltérő mozgás azt jelenti, FÁJ a kutyának.

2012. nov. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fáj neki persze, de ha csak rimadylt kapna a kutyus, semmit se javulna a helyzet, csak a fájdalmat enyhíteni.


Vagy Rimadyl+Nutradyl párosítás vagy GF600, én első körben a GF600-at ajánlom!

2012. nov. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!