Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kakil a kölyök kutyám...

Miért kakil a kölyök kutyám több részben? Kb 15 percig tart, ezalatt 3 szor áll neki és egyenletes adagokban teszi meg. Nagyon elegem van ebből. Ezt csinálja hónapok óta.

Figyelt kérdés

Nagyon jól etetem,normális a kakija is.

Viszont nem értem miért nem csinálja egyben az egészet.

Mit tudok tenni?


2012. nov. 23. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj azzal, hogy nem egyszerre teszi le a csomagot? Az én kutyáim is általában kis eltéréssel két adagot pakolnak le.
2012. nov. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert így szereti.
2012. nov. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel mi a gond? Én is amikor elvittem a kutyámat sétálni (külterületre) az 1-2 óra alatt vagy háromszor nekiállt. Vagy ha csak reggel és este vittük ki egy keveset, akkor napközben is csinált két csomót a kertbe amikor rá jött a szükség. Na és? Fel lehet szedni..
2012. nov. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kutyáim is így csinálják. Az neked pech, hogy kétszer kell összeszedni, dehát ez van ;)
2012. nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rost ami felszívja a vizet és megduzzad, olaj zsír.
2012. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!