Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lehet a veszettség...

Melyik lehet a veszettség elleni oltás? Ebösszeíró adatlapot töltök ki és oda kell.

Figyelt kérdés

Canigen I. vakcina A.U.V Virbac

Canigen DH (A2) PPi Virbac


Melyik lehet a kettő közül? Vagy mindkettőt írjam be?


2012. nov. 23. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A veszettség latin neve rabies... ez egyik se tűnik még csak hasonlónak se...
2012. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

[link]

Az elsőt én nem találom a Virbac honlapján, de a második tartalmaz veszettség elleni oltóanyagot, írd akkor azt be.

2012. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Fél órája jöttem fel az állatorvostól, pont veszettség ellen oltattam itt van előttem az oltási könyv:

Biocan R van beírva, tavaly pedig Rabisin-R volt az oltóanyag.

2012. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
De amúgy az oltási könyvben külön oldalak vannak fenntartva a veszettség elleni oltásoknak, és külön az egyéb oltásoknak.
2012. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bocs, közben megtaláltam a Canigen DH-t is:

[link]

2012. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mindkettő az, már hívtam az állatorvost. Az útlevelébe ez a kettő van, az oltási könyvbe több matrica van .....


Azért köszi!

2012. nov. 23. 18:23
 7/13 A kérdező kommentje:

Ki az a hülye aki lepontozza a segíteni akaró válaszadókat???????

Idióta szórakozás!!!

2012. nov. 23. 18:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Az, amelyiknél az R-betűt látod. Ahogy előttem is írták, a veszettség neve latinul Rabies, az oltásánál a matrica piros színű és rajta van az R betű. A második esetben nem derül ki egyértelműen a dolog, mert ez lehet DH(A2)PPI/L vagy /LR is. Ha a második, akkor az a veszettség elleni is.
2012. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az, amelyik a "veszettség elleni oltások" című lapon van ;) Azokat külön vezetik a többi oltástól.
2012. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Akumi, te okos vagy! Ha olyan lap lenne az útlevélbe, hogy "veszettség elleni", akkor nem kérdeztem volna.

"Egyéb vakcinációk" oldalon van.

2012. nov. 25. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!