Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a kutyám...

Mit csináljak ha a kutyám kiszökik jövőre megcsináljuk a helyet de addig mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Oldd meg, hogy ne tudjon szökni, legyél kreatív: javíts kerítést, vagy vidd be a házba. És persze vidd sokat sétálni, foglalkozz vele aktívan, hogy ne akarjon szökni.
2012. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Érdemes lenne tudni kéne, hogy miért szökik?

Kan vagy szuka?

Kölyökkorától ti neveltétek?

Esetleg most költöztetek?


Az előző válaszok egyébként hasznosak. Sok-sok foglalkozás, séta, stb. :)

2012. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kan kölyökorától mi neveljük foglalkozok vele mindig sokat de akkor is.....
2012. nov. 24. 10:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor részleted a foglalkozok vele mindig sokat-ot.
2012. nov. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
játszok vele mindig szóval "lefárasztom" de mikor sétálni vittük utána jöttek a problémák már aznap kiszökött és utána mindig régen is vittem sokat sétálni de már akkor is kiszökött.
2012. nov. 24. 15:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, a játékkal lefárasztod, olyan 5 percre, ezért szökik, meg agyilag sem ártana lefárasztani.
2012. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden nap kell sétáltatni, és biztosítani számára a megfelelő fizikai és szellemi kihívást. Ha egyedül nem tudod, hogyan, keress szakembert. És persze csináld meg a kerítést.
2012. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
agyilag is lefárasztom a kutyát fogom többszörös vinni sétálni de csak ha meg csináltam a helyet mert elég rossz helyen lakunk sajnos nem vagyok túl tapasztalt ő az első kutyám. na meg a bajok akkor kezdődtek mikor elvittem őt sétára. lehet hogy én csinálok valamit rosszul?
2012. nov. 24. 17:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, nem viszed minden nap sétálni. De többször nem mondom el.
2012. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat okosabb lettem :)
2012. nov. 24. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!