Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a beagle kutyáról?

Figyelt kérdés
Milyen házőrző?Hogy viszonyul a macskákhoz?A szomszéd macskáihoz?

2012. nov. 23. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi a véleményem?

Aranyos nagyon. :-)

2012. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

A beagle és a macska két jó barát,

együtt eszik a tescos kaját.

2012. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk volt beaglenk 4 évig.Lányom kapta.Nagyon jó játszó társa volt.Soha nem volt erőszakos.De!Állandóan elment,szétrágott bármit amit kinn felejtettünk,rengeteg gödröt ásott.Egyszer egy tyúkot cipelt haza a kerítésen át!A tyúk dupla akkora volt mint a kutya.A szomszéd mondta,hogy ő ilyet még nem látott addig küszködött míg át nem szenvedte a zsákmányt!Majd elájultunk mikor megláttuk az ajándékát...:) de sajnos összeveszett a németjuhászunkal és ő volt a gyöngébb.Nem volt elő jele soha nem veszekedtek.Az állatorvos szerint a gond az volt,hogy mindkettő szuka volt és valamin összekaptak.Azóta is hiányzik!Mindent egybe véve jó kutya a beagle!Kicsit bolond és kell neki a mozgás de jó családi kutya!
2012. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A beagle vadász kutya (kopó), gondolom ez sokat elmond. Akkor jó családi kutya, ha az ösztönenergiáit is levezetheti, különben megkeserítitek egymás életét. Ja, és a vadászkutyaságából adódik, hogy rossz házörző. A méretéből pedig az adódik, hogy mégcsak elrettentő ereje sincs.
2012. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekünk az első kutyánk Beagle volt de nem igazán voltunk vele megelégedve, mert nagyon makacs volt, semmit nem csinált amit mondtunk neki, rengetegszer elszökött és hiába kiabáltunk utána csak kecsesen hátranézett és futott tovább.

Rengeteg gödröt ásott és mindent szétrágott meg szétszedett. Azt a kutyát végül elajándékoztuk, de a mostani is Beagle és vele nagyon meg voltunk elégedve. Mondtuk is, hogy ezt a kutyát nekünk találták ki :D Nagyon rendes kutya.. El engedhetjük nyugodtan mert nem megy el pedig nem tanítottuk rá hogy visszajöjjön, magától visszajön ha szólítjuk. Igaz a Beagle nem úgy jó házőrző, hogy ha bejön valaki rögtön rátámad, hanem rendesen jelez. A miénk ha meglát valakit rögtön harciasan elkezd hosszan ugatni és ezzel jelez nekünk. A macskákkal nagyon jól kijön, nem csak ő hanem az előző kutyánk sem bántotta őket. Nekünk 3 macskánk van és a hidegben a kutya és rajta a három macska együtt összebújva alszanak :)Úgyhogy így egybevéve én megvagyok elégedve a Beagle-el, szerintem kutyafüggő hogy melyik mennyire rossz vagy makacs, de megvan az esélye annak is hogy olyan mint a miénk:)

2012. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem beaglem van és szerintem nagyon aranyos,barátságos,játékos kutya.nekem van macskám is és nagyon jól kijönnek egymással.a gyerekeket nagyon szereti ésaz én beaglem nem olyan jó házőrző de mi nem is azért akartunk kutyát.
2012. nov. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A beagle egy nagyon okos és ravasz fajta.

házörzésre nem alkalmas, maximum jelzőkutyának.

A beaglet nem ajánlott egyedüli kutyaként kertben tartani, szüksége van a társaságra akiknek rossz a tapasztalatuk nyilván nem megfelelően tartották és nem foglalkoztak vele úgy ahogy kellett volna.

Macskával összeszoktatható kölyökkorban.

2012. nov. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!