Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elfogyott a kiskutyám tápja,...

Elfogyott a kiskutyám tápja, mit adjak neki amíg nem vettem újat?

Figyelt kérdés

9 hetes, és egy kisebb adak Acanat vettem enki, csak megnézni megeszi e.Mostmár megeszi de régebben nem ette meg.

Most elfogyott és van ilyen konzerv amit még azér bettem h a táppa keverjem h izeljn neki.Most adjam a konzervet ? (bhleeeehh) azért az nem a legjobb....mit adhatnék neki addig?


2009. aug. 17. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem semmi baja nem lesz attól hogy most reggelig (ha ma reggel veszel neki) azt eszik, kell néha egy kis erős húst kell nekik adni. Reggelig jó neki szerintem.
2009. aug. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel holnap hétfő, és tudsz neki vásárolni, teljesen mindegy, hogy addig mit adsz neki, semmi baja nem lesz tőle. Adhatsz neki konzervet, vagy tejfölt, vagy ha már tud rendesen rágni, akkor bármilyen húsfélét (felvágott, kajamaradék), amit otthon találsz.
2009. aug. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi amúgy most végülis konzervet adtam neki, mellé egy kis alma, mivel én szertném gyümikhez is szoktatni: D
2009. aug. 17. 01:22
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Végén kalitkában lesz xD és olyan csőr erősítő fehér izét fog csipkedni xD és majd azt fogja mondani: gyurrika kekszet kér... XDDDDD... amúgy nem baj hogy gyümit is kap a kutya csak az ő szervezetük nem ehez alkalmazkodott az evolúcióban, szóval adhatsz neki de max napi 1x!
2009. aug. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
jah igen - első voltam
2009. aug. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Egy kutyát gyümölcsre szoktatni? Mondjuk nem vagyok nagy szakértő, de szerintem neki nincs szüksége gyümölcsre, mivelhogy alapvetően ragadozó állat, tehát húsevő. Húsra van szüksége, hogy egészséges legyen.

Amúgy nyugodtan adhatsz neki valami házikosztot, sok kutya csak azon él. 9 hetesen még adhatsz neki egy kis forralt, vízzel higított tejet is, vagy pl. májkrémet.

2009. aug. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Csontot, de jó velős cupákolni valót.
2009. aug. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

egy 9 hetes kutyának csontot? talán inkább ne


fözz neki rizst vagy tésztát só nélkül, egykis felvágottal husimaradékkal, konzervvel bekeverve ...

2009. aug. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, talán nem ideillő, de miért eszik a kutyád éjfélkor?

Direkt szoktatod hozzá, és ilyenkor viszed eleinte sétálni (mármint kölyökkorban kaja után ürítenek)?

Na mindegy, a te dolgod, csak ne bosszankodj, ha minden éjjel felkelt:)

Ahogy előttem már leírták, szinte bármit adhatsz neki enni, de szerintem a kölyköknek való konzerv volt a legjobb megoldás!

2009. aug. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

1.Nem csak a gyümölcshöz de még sok más dologhoz szertném dzoktatni mivel apukám kutyája pl. megeszik mindent (foghagymátol a narancsig) és ugygondolom jobb egy mindenevő (meg szeintem inkább egyészéseg a gyümölcs még nekik is mint egészségtelen), hintha csak egy dolgot enne meg és az oylan kiábrándító avyg nem si tudom h adook vmit egy kutyának (pl almát) és ő meg leseszrja, appukám kutyája mindent szeret, s szerintem ez jó dolog.

2.Nem éjfélkotr etetem, ez bonyolult mert eleinterendszeresebn etettem de ben akart ugy enni, ugyhogy most néha oda rakoma tálját és annyit eszik amennyit akar, szerintem keveset eszik mellesleg.De nagyobb korában természetesen megpróbálom rendszeresen etetni.

2009. aug. 17. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!