Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 éves Staffordshire terrier...

4 éves Staffordshire terrier kutyus ha új gazdihoz, új helyre kerülne, azt meg tudná szokni?

Figyelt kérdés
Sajnos elköltöztem családi házból panelba, ahová nem vihetem magammal.Hogyan reagálna a kutyus az új helyre?
2012. nov. 24. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem viheted magaddal ?
2012. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert albérlet:(
2012. nov. 24. 13:59
 3/5 kira kenzo ***** válasza:
esetleg megkérdezhetnéd akitől bérled,hogy mit szolna hozzá. lehet,hogy megengedné. Nagyon nehezen, de lehet hogy megszokná. Mindenféle képpen látogasd meg amennyiszer csak lehet, mivel nagyon emberközpontú lehet, hogy bele is betegszik.
2012. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is most költözünk albérletbe, és iszonyat nehéz volt olyat találni ahová vihetem a kutyám, ő is amstaff, de csak 11 hónapos. Vagy 30 albit megnéztünk, mert nem vagyok hajlandó lemondani róla. Tudom min mész át, viszont a kutya miatt érdemes lenne megkérdezni nem viheted-e mégis magaddal, vagy másik albit keresni ahová viheted. Amúgy a kérdésre is válaszolva, simán meg tudna szokni új gazdát, DE csakis olyannak add akiben megbízol, és tudod, hogy tudja majd kezelni.
2012. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Netboard fórumán van olyan topic, hogy "kutyás albérlet", ott érdeklődj esetleg, hátha valaki tud valamit ajánlani.

A lányom sem tarthatta meg a kutyáját az albérletben, mondván, majd évek múlva a tulaj lányáék költöznek be, és allergiásak a kutyaszőrre. A kutya kínai meztelen kutya volt, így sok szőr bizony nem leledzett rajta, mégis meg kellett tőle válnia szegénykémnek.

Igaz, szuper jó gazdija lett a kuytusnak, akivel szinte napi kapcsolatban vagyunk, képeket, videókat kapunk.

Mondjuk azt azért hozzá kell tennem, hogy a kutyus 3 hónapos volt, így nem viselte meg annyira a váltás, mint egy 4 éves kutyát, inkább a lányom volt nagyon a padlón, napokig sírt, és most 1 év után is a kutyus képe van a telefonja háttereként.

2012. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!