Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez törés lenne? Eléggé aggódom.

Ez törés lenne? Eléggé aggódom.

Figyelt kérdés

Szóval most nemrégiben történt:Van az udvaron egy kis rakat fa amit felkell fűrészelni.Apám épp szedte ki a fákat a fűrészhez.A kutyám épp ottvolt a farakáson szaglászott,amikor apám is ottvolt és ahelyett hogy szépszóval elküldte volna, helyette egy fát utánavágott ami jobb hátsó lábát elkapta.Akkor ott eléggé sántított szegény, azóta már lentvan a lába a földön de elég furin jár.Hivtam hozzá állatorvost aztmondta nemsoká ittlesz de addig mit tudnék tenni?Nem mutat jelet arra hogy fájna neki de érzem hogy valami nem okés.

Jah és egy kérdés ami családi kapcsolatba kéne de ehhez tartozik így ideírom:A kutya egyből hozzámszaladt nyüszítve, apám meg ordított hogy baj jöjjön a lábadra stb.(ez éppenséggel megtörtént).Mondtam neki hogy "Te normális vagy?Miértnem küldted el inkább?Nem egyből fát kell utána vágni.Válasz:"Hát nekem akkorse lábatlankodjon itt".Mondtam hogy én megértem de talán előbb gondolkozni kéne aztán cselekedni.Erre aztmondta hogy nekem fontosabb a kutya mint ő meg ilyenek és nekem kapásból felidéződtek az emlékek és rávágtam hogy igen mivel ez a kutya amióta megvan több jót tett velem mint te egész életedben(apával nincs túl jó kapcsolatunk.Éppenséggel nem verjük agyon egymást de nem sűrűn beszélgetünk, mert ha belegondolok hogy miket csinált.Hát..)Erre besértődött énmeg felmentem.

Nekem volt igazam, vagy kicsit túl reagáltam a dolgot.Elismerem én is hibás vagyok de nem tudtam mit tenni.



2012. nov. 24. 14:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hogy a fűrészgép elég hangos.Nemtudom mennyire bántja a fülét, de ilyen állapotban nemtudom elvinni sétálni.Mennyire bírja vajon a hangot?
2012. nov. 24. 14:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hoyg törés, akkor nem terhelné és nagyon fájna neki.
2012. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínű nem törés, de ez akkor is nagyon durva! Na ilyen apukával én sem nagyon állnék szóba :( Apukám is ilyen volt, amikor kicsi voltam, de egy pár őrületes hiszti, és több heti hozzá nem szólás után végül rájött, hogy nekem milyen sokat jelentenek az állatok. Nem mondom, hogy ő is megszerette őket, de már nem merné őket bántani. Nem hiszem, hogy eltúlzott a reakciód.

Most van nálam egy kutyus, akit úgy fogadtam be, hogy furán járt. Kiderült, hogy el volt törve a gerince. Már túl van a műtéten, az orvos szerint nem baleset érte, hanem valamivel hátba vágták :(

2012. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!