Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az emberekről?

Figyelt kérdés

Tipikus kisebbségi komplexusos 15-25 év körüli taknyokról van szó.


Meglátnak valakit egy kis termetű, pár hónapos kutyával (pl. tacskó) és ha az állat nincs pórázon, odamegy hozzájuk lihegve, rájuk néz a 2 nagy szemével, hogy játsszanak vele, azok meg ahelyett, hogy megsimogatnák, vagy odébb tolnák, vagy szólnának a gazdának, jól belerúgnak, a kutyus meg repül 2 métert. :D


Az más kérdés, hogy egy pitbullnál meg sem fordulna ez a fejükben, de ezeknél a kutyáknál rendszerességgel megteszik ezt.


Ti mit tennétek akkor, ha a tietekkel bánnának így? Jogosnak tartanátok, hisz a kutya nem volt pórázon?



2012. nov. 24. 14:59
 1/8 kira kenzo ***** válasza:
69%
Ezek az emberek nem szeretik a kutyákat, meg szerintem semmilyen más élőlényt sem. Viszont az valóban felmerülhet, hogy nem kellene póráz nélkül sétáltatni. Én szeretem a kutyákat, de én sem örülnék neki ha odarohanna hozzám. Természetesen én nem is rúgnék bele. De az ilyenektől mit is várhat az ember.
2012. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető szabály, hogy a kutyával nem zavarunk soha senkit. Különben is törvény írja elő, hogy pórázon legyen, az meg főleg hatalmas bunkóság ha csak úgy odaengedik idegenekhez, akármilyen cuki. A másik embernek joga van hozzá, hogy ne kelljen a kutyával találkoznia. Én nem tennék semmit, mert velem ilyen sosem fordulna elő. Minden szempontból felelőslegség.
2012. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, hogy az a röhögős szmájli mennyire illő akkor, amikor olyan dologról beszélünk, amibe halt már bele felnőtt kutya is. Régi ismerősöm iszonyú kedves és nyugis vizslakeverékét rúgták meg úgy, hogy elkezdett vizesedni a mellkasa, és az orvosok sehogy nem tudták megszűntetni, el kellett altatni.

Az enyémmel egyébként nem bánnának így, mert nem engedném oda senkihez, ez alapvető dolog, ha az ember kutyát tart, ne zaklasson senkit, akkor se, ha cuki. De ha mégis valami miatt valaki belerúgna a kutyámba, azt addig rúgnám, amíg mozog.

2012. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

2.-nak igaza van, DE! Ha odamegy a kutya valakihez, akkor sincs joga az illetőnek belerúgni! Ha az állat támad, akkor önvédelemből igen, semmi más esetben nem. Éppúgy, ahogy emberek közül sem rugdalom meg azt, akinek a közelségének nem örülök. Én tuti leüvölteném a fejét annak, aki az én kutyámat megrúgná.

Kérdező, te meg tényleg tedd pórázra azt a szegény kutyát, ha ilyesmi már többször előfordult.

2012. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Az első, hoyg a kutya ne legyen póráz nélkül. AZ egy dolog, hoyg ezek az emberek elmebetegek de akkor sem lehet póráznélkül sétáltani semmilyen kutyát.
2012. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Csivibaba ***** válasza:

Hát...

Először is, nem sétáltatom a kutyám póráz nélkül.

Viszont ha valaki ilyet tenne, akkor először is lefújnám a paprikasprémmel, majd valószínűleg jól elverném (persze csak azért tudnám, mivel nem nagyon látna és így védekezni sem tudna :-).

Ha ez akkor történik, mikor mondjuk a párom is ott van, akkor nem úszná meg ennyivel azt hiszem...

Hozzám is rohant már oda kutya, olyan is volt, hogy egyáltalán nem örültem neki, de volt annyi eszem, hogy kiabáltam a gazdájának, hogy hívja vissza.

2012. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sétálok a kutyámmal póráz nélkül, de csak olyan helyen ahol senki más nincs. Külterületen, erdőben. Akkor az enyémet nem mernék felrúgni mert amstaff, gondolom én. azért mert hozzám odajön egy kutya nem rúgom fel. Körbenézek, és megvárom míg a gazdája odaér. Volt már ilyen, és elmondtam neki, hogy szerencséje, hogy hozzám jött oda a kutya, mert sokan nem örülnek neki, és ilyenek előfordulhatnak, hogy bántják. Jogosnak nem tartok semmiféle állat-bántalmazást, semmilyen helyzetben. Én kb. leüvölteném a fejét a kedves takonynak, aki belerúg a kutyámba.
2012. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én yorkimba úgy rúgott bele a szomszéd, hogy póráz volt rajta. Mert hogy mert a kapu előtti, senki által nem gondozott, gyomosodó "virágágyásba" pisilni, 7 hónapos létére. Örültem, hogy kibírta ameddig leérünk, erre a vén sz@r belerúgott. Nem szoktam meggondolatlanul összeveszni szomszédokkal, de magamból kikelve üvöltöttem vele, könyörgöm egy fiatal kiskutyával csak a leglelketlenebb, rossz indulatú ember bánik így. Ráadásul máséval. Aki köztéren pisil. Eszem megáll, ha csak rá gondolok is... Megigértem neki az azonnali feljelentést, ha csak mégegyszer megpróbálja.

De gyűlölöm az embereket.

2012. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!