Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már megint Stafford, pitt?...

Kira kenzo kérdése:

Már megint Stafford, pitt? Válaszolj

Figyelt kérdés
Miért írnak ilyen válaszokat? Sok választ olvasok és álltalában staffis, vagy pittest, mert nekem is van 2 db. Sokan nem a kérdésre adnak választ, vagy tanácsokat, hanem a kérdezőt bírálják. Pláne ha erről a fajtáról van szó. Én imádom őket, de sokan vannak akiknek a reakciójuk: na már megint stafford, pitt. Szerintetek ha nem érdekli őket miért olvassák el a kérdést és miért írják le hogy nekik nem tetszik, vagy bírálják a kérdezőt.
2012. nov. 24. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Tökmindegy, vegyél egy .45-ös kaliberű stukkert, tartsd magadnál, ha valaki beléd köt, lődd mellkason. A kutyákkal ugyanezt, lényegtelen mekkora, egy ilyen fegyver egy medvét leterít.
2012. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, nem kinyirni akarom aki nem szereti a pitteket. Meg, ha sétálunk velük nem igazán akarnak kötekedni. Csak nem értem miért mutatják ki a nemtetszésüket.
2012. nov. 24. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert az iylen tipusu kutyák erősen státusszimbolummá váltak az utóbbi pár évben,ennyi staff keveréket soha életemben összesen nem láttam mint mostanában.

Ezek az emberek keménykedni veszik a kutyákat,nem tudjáék kezelni őket,nem értenek hozzá. És azt se felejtsük el,hogy a menhelyek TÖMVE,DUGIG vannak ezekkel a pitbull szerű akármiylen keverék kutyákkal,mert akinek keménykedni kell a kutya baz csak a mocskos szaporitoktól veszi!

És most szót ejtek a kivételekről,akinek nem inge úgysem fogja magára venni. Csak mondjuk 10 emberből 1 vesz azért fajtataiszta staffot mert szerelmes a fajtába,vagy mnet meg egyet,a többi kilencről meg már leírtam a véleményem..

egyfajta kultusz lett ezekből a fajátokból is,mint a yorkisokból: ezen az oldalon is : "hogy szoktassam szobatisztaságra a yorkim?" "mit ehet egy yorki" "milyet szarik a yorki" ésatöbbi,mintha egy külön állatfaj lenne ez a yorki meg az agyonsztárolt pitbull. Ugyanolyan kutya mint bármelyik másik ugyanúgy kell nevelni és etetni .

2012. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom néha, hogy aki a szaffit vagy a pitet szereti, mintha a többi kutyáról nem is venne tudomást. Miért van jóval kevesebb kérdés teszem azt a dalmatáról, az agárról vagy a tacskóról? Tényleg sokaknak státuszszimbólum lett ezekből a kutyákból, ráadásul arra is használják, hogy félelmetesnek tűnjenek vele.
2012. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezért: "Meg, ha sétálunk velük nem igazán akarnak kötekedni."


Sosem a kutyával van a baj...

2012. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!