Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik maradna a legkisebb...

Melyik maradna a legkisebb felnőtt korára is?

Figyelt kérdés

Mini vagy extra mini Yorkshire terrier,esetleg Bichon Havanese,vagy Bichon Bolognese?Melyikek közül lenne valós a mini vagy extra mini megnevezés?


(ui.: Nem érdekel hogy nyeszlett, gülüszemű,rezgő kocsonya szerű...kiskutyák..)



2012. nov. 24. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mincs mini, nincs extra mini, egy méret van mindegyikből. Nyilván árulnak minit meg extra minit, de azok vagy nem lesznek olyan picik, vagy nem lesznek egészségesek, esetleg mindkettő.

Hivatalosan a csivava a legkisebb kutyafajta, de sok yorkie is hasonlóan apró méretű. A bichonok egy mérettel nagyobbak náluk. De mondjuk nem egészen értem ezt a legeslegkisebb mániát, mindegyik elfér egy nagyobb zsebben, komolyan ez kell virtuális péniszhosszabbításnak, hogy de az enyém a leges-leges-legkisebb...?

2012. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 juca0105 ***** válasza:
Mini,sőt extra mini kutya NEM LÉTEZIK!!!!!! Nézd meg a standard-ot!
2012. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
tudtok olvasni?TISZTÁBA VAGYOK EZEKKEL...nem kell leírni főleg nem százszor..az első válaszolótól kaptam tudást,köszönöm:)
2012. nov. 24. 20:55
 4/13 anonim ***** válasza:
kérdezhetnéd ennyi erővel azt is hogy valószínűleg melyik él majd a legkevesebb ideig --.--
2012. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen, vagy fordítva melyik a legtovább:)
2012. nov. 24. 22:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm extra mini yorkiet vett 35cm-s lett a marmagassága és 6 kilós aztán nekem siránkozott, hogy átverték
2012. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
kemény..nem hagynám annyiban..
2012. nov. 24. 22:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz mit tenni ilyen helyzetben, ezek "üzletemberek", nem tenyésztők, akik extramini kutyákat adnak el, kihasználnak embert és állatot egyaránt a vagyonszerzésért.
2012. nov. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudod kivel üzleteljenek..lehet próbálkozni,ügyelni kell a dolgokra.
2012. nov. 24. 23:03
 10/13 Dönci91 ***** válasza:
0%
egyértelmű,hogy a yorki a legkisebb ezek közül...az én yorkim 1,90kg és 1éves nagyobb már nem lesz és nem úgy vettem,hogy mini vagy extra mini a szülők nagyságával meg fog egyezni a kölyköké kb.!
2012. nov. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!