Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú kutyát ajánlatok?

Milyen fajtájú kutyát ajánlatok?

Figyelt kérdés
Nagy kertje van a házunknak, időm is van gondozni a kutyut, és mindenképpen valami középtermetűt szeretnénk, akit egy picit egyedül is hagyhatunk, nem túl nagy mozgásigényű, okos, könnyen tanul. :) Szerintetek milyen fajta lenne ideális?

2012. nov. 24. 21:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Bármelyik, amelyik nyugodt és elég jó bundája van a téli mínuszokhoz. Mit szeretnél vele csinálni, mi lenne a feladata?
2012. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem a labrador jön be, szereti a gyerekeket, nagyon okos,tanítható, nem idegbeteg, és ott lehet hagyni órákra megfelelő eleséggel ellátva!
2012. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
hát inkább csak olyan hobbi kutya lenne.
2012. nov. 24. 21:11
 4/22 anonim ***** válasza:
golden retriever vagy boxer amit keresel szerintem:)
2012. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen fajtatisztát szeretnél? hobbyra szerintem mindegy, főleg ha nem ragaszkodik valaki egy bizonyos fajtához. Rengeteg kutya van a menhelyeken... szóval ha nincs kifejezetten fajta amit szeretsz akkor szerintem próbálj ott körülnézni.
2012. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Szerintem a Bernipásztor a legideálisabb.Nagyon okos, nyugodt, jó természetü, nagy bundája miatt birja a hideget és othon lehet hagyni.Na persze ha hobbibol akarod akkor is nagyon jó mert az úton is villoghatsz vele.
2012. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem nézz körül a menhelyen, én is onnan fogadtam örökbe egy hűséges, okos, ragaszkodó, játékos kutyust :)

Mindenkinek jobb lenne hidd el :)

De ha mindenképpen fajtatisztát szeretnél, akkor a Golden Retrievert, esetleg, a Border Collie-t ajálom, bár neki igen-igen nagy mozgásigénye van, de nagyon okos, könnyen tanul! :)

2012. nov. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Menhelyről hozz szerintem.

Amúgy fajtatisztából a skótjuhászt mondanám.

2012. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Pitbull terrier. Hihetetlenül jó kutya! és szívós!
2012. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
menhelyről is szeretnék, köszi az összes válasz adónak! :) Sokat segítettetek a döntésben
2012. nov. 28. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!