Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én azt hallottam, hogy be...

Én azt hallottam, hogy be akarják tiltani a Bull Terier kutyát, miért?

Figyelt kérdés
:)

2012. nov. 24. 21:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
normális válaszoka tlégyszi
2012. nov. 24. 21:32
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt hallottam, hogy december 21-én itt a világvége. Nem kell mindent elhinni, itt Magyarországon jelenleg semmiféle kutyát nem akarnak betiltani.
2012. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez igaz lenne, akkor szerintem azért akarnák betiltani, mert egy harci kutya, és eléggé agresszív lesz rossz kezekben.

És még nagyon csúnya is. :D

2012. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kezekben bármelyik kutyával lehet gond. Nekünk három bull terrierünk is volt már, és sose volt velük probléma egy percig sem, sőőt, legjámborabb kutyáink. :))
2012. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%
Több harci kutya tiltását is tervezik(vayg már megtették), más országokban is be van. Sajnos ezek a kutyák harcikutyáknak lettek tenyésztve és ez bennük van akárhol is tartják őket, mindig fennál a veszélye, hogy megtámad valakit.
2012. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy akik itt harcikutyáznak, azok vajon találkoztak-e már valaha csivavával...
2012. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kitől hallottad? Egyébként ha be is tiltják akkor is max a tenyésztését meg a kereskedelmét ugye tehát akinek van annak nem kell ilyentől félnie..
2012. nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

na jah a csivava gyárilag őrzőkutyának lett tenyésztve most meg kis p.csanyaló...

ez az egész harcikutyázás szánalmas. ennyi erővel dobermannt se tartsunk mert adószedő testőre volt, rotit se mert bikákat fogott le a vágóhidakon sőt, hogy magyart is mondjak kuvaszt vagy komondort se mert nyájat őrzött és farkasokkal meg medvékkel harcolt.

kom ez az egész egy nagy vicc...a harcikutyákat nem emberek hanem ebek ellen használták kutyaviadalokon (és sajna sok helyen még ma is használják), emberekre egyik sem támad magától. és csak úgy megjegyzem, hogy az összes többi kutya is épp annyira veszélyes tud lenni rossz kezekben.


a kérdésre válaszolva: nem tudom, én még nem hallottam erről (annak idején ténylegesen betiltották a piteket, és csak rendszeres rendőrségi engedéllyel és kutyakiképző által aláírt papírral tarthattad amennyire tudom)

2012. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nemrég szüntették be a fajtákat tiltó törvényt, mert alkotmányellenes...

ehelyett jött az új rendelet, miszerint nem fajta, hanem egyedi tulajdonságok alapján minősítenek egy kutyát veszélyessé. most itt tartunk. nem kell félni.

2012. nov. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Bírom mikor valaki hallja egy hír FELÉT!!!!!!, és továbbadja. Igen, be fogják tiltani az összes bull fajtát SZLOVÁKIÁBAN!
2012. nov. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!