Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam szobatisztas...

Hogyan szoktassam szobatisztaságra? NAGYON FONTOS

Figyelt kérdés

van egy 6 hónapos havanese kislány kutyusom, nyáron amikor még nagyon pici volt bent maradhatott a lakásba , de most már anyum unja hogy mindenhova odapiszkít, és azt mondta hogy kint fog lakni az udvaron addig ameddig nem lesz szobatiszta .

segítsetek légyszi, hogy taníthatnám meg rá gyorsan? belehalna ha mondjuk télen kint kéne laknia, de lenne ruhája, és házikója?:S:S



2012. nov. 25. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

2 óránként vidd ki!!


hát lehet,hogy megfagyna télen mert a havanese meleg éghajlatról származik,attól,hogy nagy a szőre nem alkalmas a kinti tartásra!!!!

2012. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

első vagyok:

gyorsan???

nem egyik napról a másikra fog szobatiszta lenni!!

2-3 óránként vidd ki ha ezt megszokta, 1-2 hét akkor utána már 3-4 óránként vidd ki és ez így meg addig amíg akár 8 órát is kibír!!

2012. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az istent csináltál, opsz, bocsánat NEM csináltál, hogy egy 6!!!!!! hónapos kutya még nem szobatiszta????? Már akkor is 2-3 óránként le kellett volna hordanod, hogy megértse, a lakásban nem végezheti el a dolgát...... És igen, belehalna, ez a fajta nem kinti kutya..... Tessék már összeszedni magad!
2012. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nagy jó online játékok vannak ahol lehet virtuális kutyád... vagy még az sem lenne való neked?!
2012. nov. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hányszor viszed ki egy nap sétálni? (sétálni!! az utcára...és nem a kertbe)
2012. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira fontos, hogy 4-5 hónap alatt nem tudtad beírni google keresőbe?
2012. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A havanese kifejezetten társkutyának lett tenyésztve, nem egészséges ha kint kell élnie pláne nem télen és nem fél évesen. Marha fontos lehet az a kutya neked ha 4 hónapig nem tudtad megtanítani neki a szobatisztaságot. Gyorsan meg végképp nem lehet megtanítani, ez egy folyamat.
2012. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#5: reggel, és este viszem sétálni:)szóval napi 2x

és a többiek, tudom hogy nem most kéne elkezdeni, de elrontottam, hibáztam, és most helyre szeretném hozni !!!4 mivel szeretem a kutyust. és szerintem normálisan tettem fel a kérdést szóval normálisan is válaszolhatnátok:)...köszönöm.

2012. nov. 25. 17:25
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a felnőtt kutyámat naponta 4x viszem ki sétálni, 6 hónaposan még 5-6 alkalommal is lementem vele.

2 séta mellett ne csodálkozz, ha képtelen visszatartani.

2012. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2 szer az semmi, pláne ha még nem szobatiszta. Szerinted kibír 12 órát mindig mire wczhet?
2012. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!