Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan viszonyultatok a...

Ti hogyan viszonyultatok a kutyátokhoz terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
? ugyan úgy mint előtte és utána... szülés előtt 2 nappal még kutyakiállításon felvezettem :D
2012. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem,h ugyanúgy szeretgetted is pl,mint előtte? Csak m h hallottam,h veszélyes.
2012. nov. 25. 20:19
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Egy normálisan és tisztán tartott, alapvetően egészséges kutya semmilyen fertőzésveszélyt nem jelent. Sem a kismamára, sem a babára, sem szülés előtt, sem utána.


Kóbor vagy bizonytalan származású és egészségi állapotú kutyákat meg nem terhesen se nagyon jó dolog fogdosni, terhesen nyilván kerüli az ember az ilyesmit, ha meg mégis kapcsolatba kerültél eggyel, akkor alapos szappanos kézmosás (legalább 20-30 másodpercig szappanos dörzsölés majd öblítés).

2012. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy, ahogy az előző írja.
2012. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A toxoplazma egy protozoon és macskáról emberre terjed. Ez jelenthet veszélyt terhesség esetén,egyébként nem,és a legtöbb macskatartó észrevétlenül át is esik rajta,. Annyit szoktak tanácsolni,hogy a szobacicának az almát ne a kismama cserélje . Se kidobni se elaltatni se hermetikusan nem kell elzárni az állatot . Kutyák tudtommal semmi olyat nem terjeszthetnek,ami veszélyes lenne egy embrióra vagy magzatra. Féreghajtás,oltások,élősködő elleni védekezés természetesen alap.
2012. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Természetesen ugyan úgy. Csak nem emelgettem őket.
2012. nov. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,megnyugtattatok. Minden rendben a kutyáimmal,féregtelenitve,oltva vannak,csak ijesztgetnek itt engem ilyenekkel,h ha terhes vagyok még csak nem is etethetem őket és már bepánikoltam,m imádom őket.
2012. nov. 26. 07:07
 8/10 anonim ***** válasza:
ez butaság, nyugodtan etesd és simogasd őket.
2012. nov. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valóban, teljesen nyugodtan ugyanúgy elláthatod őket. Mondjuk az reális veszély inkább, hogy ha a pocak növekedésével úgyis romlik az ember egyensúlyérzéke, akkor nehogy elrántsanak, feldöntsenek, de jól nevelt kutyánál ez se valószínű. Vigyázzatok magatokra, jó kutyázást és babázást! :)
2012. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy csak nem emelgetem. Kivéve néha ha bealszik az ölemben illetve ár inkább a hasamon akkor azért berakom a helyére. végül is csak 10 kg...:)-egyébként szerintem hamarabb tudta hogy jön a kisgazdi mint én mert a kedvenc helye a pocakom azóta, imádja a fejét rárakni.


Ha tisztán van tartva semmi baj nem lehet.

28hkm

2012. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!