Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? A kutyám...

Mit csináljak? A kutyám folyton megöli a szomszéd kiscicáit akik átjönnek az udvarunkba!

Figyelt kérdés
Augusztus óta négyet. Szeretem én a macskákat, noha én nem tartok. Talán lehet ezért is lett ilyen a kutyám. Mert anyukáméknál a kutyáink macskákkal együtt nőttek fel, nem bántották sosem őket. :(
2012. nov. 25. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kerítés!!!!
2012. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
csinálj neki kennelt.
2012. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem semmi gond nincs ezzel. Úgy beszélsz erről, mintha furcsa lenne. A kutya alaptulajdonsága, hogy utálja a macskákat. Ha cicát szeretnél, össze lehet szoktatni őket, de ha az idegen macskákat megöli, akik bemerészkednek a területére, az természetes. Ez egy kutya. Szólj a szomszédnak, hogy figyelhetne jobban a macskáira.
2012. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"A kutya alaptulajdonsága, hogy utálja a macskákat."


Ez egy baromság. A kutya nem utálja a macskákat, csak a vadászösztön dolgozik benne. A mi kutyánk kapott már el csirkét, nyulat. Ezek szerint minden állatot utál, ami nem kutya?

2012. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Van kerítés, de az a felőli rész a szomszédé. Esetleg meg tudnám vele beszélni, hogy vonja be náddal akkor majd hátha nem tudnak átjönni. De erre ő maga is gondolhatna..
2012. nov. 25. 21:31
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
A vadászösztönre gondoltam. Igen, utálja, ami nem kutya és kisebb nála. pl nyúl, csirke...
2012. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes az én kutyám még valószínüleg nem olvasta az irományodat mert nem bánt semmilyen állatot.A kotorékebekre lehet esetleg ráhúzni ezt,hogy nem "szeretik" a patkányt,csirkét,kisebb testű állatokat de azokra is csal nagy általánosságban igaz.

Ha egy mudi leöli a baromfiudvart vagy tépi a birkákat gondolom nem kell elmagyaráznom miért,de kicsit sem normális.

A kérdező kutyája vagy területvédés miatt öli meg a macskákat,vagy azért,mert soha sneki nem tanította meg neki,hogy nem lehet széttépni a macskákat . A jelenlétedben -talán- le lehet zsoktatni arról,hogy megtámadja a macskát,de amikor nem látod a franc se tudja folytatja e a gyilkolászást . Kutyától függ.Én is inkább a nádra szavaznék .

2012. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ha belegondolok, igaz. Nem is gondolkodtam, csak a sajátomból indultam ki, mert nekem vadászebem van:) Soha nem neveltem semmi ellen, mégis megőrül minden apró állattól. Mégegyszer bocsi.
2012. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Jah persze a szomszéd macska szaporulata miatt majd a saját telkén a saját kutyáját rakja kennelbe mi?

Ezt úgy hívják természetes szelekció csúnya dolog tudom de az ilyen átlag random macska szaporodik mint a nyúl és ha a gazdáját nem izgatja akkor téged se kéne.

Legalább nemfognak túlnépesedni.

2012. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

És hogy hozzá szóljak valami értelmeset is a nád tényleg jó ötlet de az ő oldala felől és ha ő veszi meg.

Mert mint mondtam ha őt nem érdekli...

2012. nov. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!