Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhás kérdés? Ez így elég lesz?

Bolhás kérdés? Ez így elég lesz?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha bolhás a kutyám, és veszek rá Killtix nyakörvet, akkor az elég önmagában? És mennyi idő múlva nyírja ki a bolhákat? Mert már 2 napja rajta van, de még mindig vakarózik!
2012. nov. 26. 09:07
 1/6 anonim válasza:
Nem hinném,h magába a nyakölv kiírtaná,ha vannak petét akkor kb smemmit nem érsz vele!a sticket szokták adni az állatorvosok!amellett a helyét is muszály fertőtleníteni,mert visszafertőzhet!
2012. nov. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél Neostomozant és egyszer fürdesd le a kutyádat. A helyét pedig fújd be alaposan. Egy hét után a fújást ismételd meg.
2012. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na most én felhívtam egy állatorvosi rendelőt (nem azt, ahova járunk, mert az orvos csak este rendel), ahol van gyógyszertár is. És ott egyből spot-ont ajánlottak. De nem tudom eldönteni, hogy csak a reklám miatt, meg hogy az drágább, vagy miért, most tényleg nem elég egy ilyen Neostomosan? Mivel már amúgy is most vettem meg a Scalibort, nem biztos, hogy szeretnék még egy Frontline kombot is, amikor a Neostomosan sokkal olcsóbb és lehet, hogy elég is lenne. Szerintetek?
2012. nov. 26. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:

A killtix jó választás.De ne hagyd magad akármire rábeszélni!A különböző csepegtetö spotok , annyit érnek mint halottnak a csók,és ráadásul drága(lehúznak).A neostomosan tényleg jó azonnal használ és nem drága!


Azért nem ezt javasolja az állatorvos mert 100-200 forint bevételből nehéz lessz tankolni a terepjárót!Ellentétben a több ezer forintos spotok árával.


A neostomosannál lényeges jó alaposan áztasd át a szőrét az oldattal,és hagy megszáradni magától.


Egyébként ettől sokkal jobb: a Taktic nevü szer,az a baja csak literes van belőle kb:10000ft.Ebből az okból én is a neostomosant használom évek óta eredményesen.


Ha fürdeted a kutyát a killtixet vedd le róla ,akkor tedd vissza ha megszáradt a szőre.De ezt írja a nyakörv használatija .

2012. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Már meg is vettem, valami embertelen büdös, kb mint a higítónak, olyan szaga van!

Azt írja, egy ampullát 1 liter vízben oldjak fel. Hát én beletettem egy spricnis üvegbe, és úgy fújtam rá, majd a maradékot ráöntöttem a hátára és eldörzsöltem, de befújtam a fekhelyét is és még maradt! Lehet, hogy egy hét múlva még azt ráfújom, mert már felesleges lett volna azzal is leönteni. Kb 10 perc múlva vadul elkezdett vakarózni,meg futkosni, elég vicces volt (szegény). De már megnyugodott. Gondolom menekülni kezdtek a lakók, amik azóta már kimúltak :D

2012. nov. 26. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:

A maradékot tedd sötét helyre. Használat előtt alaposan rázd fel. Hatásos lesz még, tapasztalatból mondom.

A Kiltixet meg ezek után használd csak nyugodtan.

2012. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!