Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csalódtatok már jó tenyésztőben?

Csalódtatok már jó tenyésztőben?

Figyelt kérdés
Én sajnos igen :( a törzskönyv amit a kutyám kapott nem olyan mint amilyennek kéne lenni, a kennel név is egy másik kennelé aki másfajta kutyákat tenyészt. Persze ez náluk családon belül van, de akkor is... ez elég nagy pofon mert én nem ilyen névvel szerettem volna. Nálatok előfordult már h nem azt kaptátok amire számítottatok tenyésztőnél?

2012. nov. 26. 09:35
1 2 3
 1/26 sippara ***** válasza:
100%
Ott helyben kellett volna "kiverni a balhét", gondolom, a tkt ott is megnézted (ha nem, hát meg kellett volna). Ettől függetlenül még fel tudod hívni a tenyésztőt, pláne ha ezzel a kennelnévvel más fajta kutyák "futnak". Milyen célra választottad a kiskutyát? Csak mert gondolom, "sima" hobbikutyázásnál nem számítana ennyire a kennelnév.
2012. nov. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
46%
Családtagod vert át? Vagy én értem félre?
2012. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
első olyan kutyám lenne amit kiállítási célra szánnék, de az a gond, hogy később kaptuk meg a tkt. most 4 hónapos a kicsim, és ma érkezett meg a chip meg tk. így a vásárláskor nem láttam de bíztam benne h csak nem b@sznak át, de látjátok :S
2012. nov. 26. 10:22
 4/26 A kérdező kommentje:
a tenyésztő családjában 2 tenyészet van 2 különböző kutya. ő is mást és a felesége is mást tenyészt.
2012. nov. 26. 10:23
 5/26 anonim ***** válasza:

Hát ez konkrétan nem jó tenyésztő... Rossz tenyésztőben meg nem nehéz csalódni.

És mit jelent h nem olyan a törzskönyve mint lennie kéne? Nem azok a felmenők vagy mi? Ezt a más kennel nevet is nehezen tudom értelmezni, ha van szerződés..

2012. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Pedig mindenki dicséri... sajnos most így olyan rossz érzés ez, hogy elment a kedvem mindentől. Pedig nagy gonddal választottam ki. Tetszenek a kutyáik, ők is szimpik, erre tessék... jó kis tanulópénz.
2012. nov. 26. 10:25
 7/26 anonim ***** válasza:

Értem már. Csak ez a "családon belül" dolog megzavart :)


Annyira ne keseredj el, mert JÓ tenyésztőt találni nehezebb, mint hinnéd.

2012. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Vele beszéltél már erről?
2012. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
ki nevén van a szuka? Mert ha a másik fél nevén van akkor még jó, hogy más kennel néven van letörzskönyvezve, vagy lehet olyat csinálni, hogy a szukát egy alom erejéig odaadom XY-nak és akkor sem az én kennel nevemen lesz!
2012. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
igen? am a szuka a tenyésztőé, a kan akivel fedeztetett másik kennelből van, és a tk, a családtagja nevén akinek egy más fajta kutyás kennele van, mint az enyém. akkor ez így oké? de minek az ő honlapján, az ő nevével volt hirdetve az alom?
2012. nov. 26. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!