Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, ha 1,5 éves pincsimet...

Baj, ha 1,5 éves pincsimet junior száraz táppal etetem? De a nagykutyáknak valót nem igazán tudja megrágni, nem nagyon szereti.

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
én szerintem mindegy. amúgy vannak kifejezetten kis termetű, felnőtt kutyáknak száraz tápok. olyan apró szemek, hogy tudják enni.
2012. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan tápok, amik kisebb szeműek és ezért kimondottan a kistestű kutyusoknak valók. Általában a nevükben benne van, hogy mini. Próbáld ki, találsz olcsóbbat is pl. a pedigree-nek is van. De a prémium tápoknál még nagyobb a választék.
2012. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a CIBAU small felnőtt tápját, nagyon kicsi a szemcsemérete, akkora, mint a macskatápnak.
2012. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az nem túl jó mert a junior tápban nagyon sok a fehérje és az a felnőtt kutyának nem jó, mert hosszú távon idegessé, feldulté válik a kutya.
2014. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!