Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann fülvágáshoz keresek...

Dobermann fülvágáshoz keresek Dokit Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Kis Dobermannom akinek leszeretném vágatni a fülét. Találtam dokit aki 50-ért megcsinálja ami szerintem horribilis ár egy fülvágásért. Ha valaki tudna nekem segíteni azzal hogy tud orvost itt Pesten aki olcsóbban megcsinálja azt nagyon megköszönném. Nem vagyok kíváncsi senkinek a negatív véleményére hogy állatkínzó vagyok stb. Egy Dobermann ne nézzen már ki úgy mint egy Kopó vagy egy Vizsla hanem úgy Mint egy igazi Dobermann.

2012. nov. 26. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
fül kupírozása (vágása) már törvénybe ütköző mivel augusztus 1.től betiltották!
2012. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
mivel a fülvágás már tilos, gondolom a doki annyiért csinálja amennyiért neki megéri a törvénysértés... próbálj dobis fórumon kérdezősködni vagy a tenyésztőt kérdezd meg akitől a kicsit vetted. A fülvágásnak nagyon megnőtt az ára így feketén, barátnőm argentin dogjának is dupla áron vágta a doki mint régen.
2012. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
mivel SAJNOS aug. 1 .-től nem lehet vágatni így nehéz találni dokit. Kérdezgessél körbe , nyomtass ki egy szép fülformát és ha az a doki akivel te beszéltél 50ezerér megtudja szépen csinálni akkor ne sajnáld rá a pénzt ! Akitől vetted ő nem tud segíteni? A közeli országokba megcsinálják de akkor a benzinpénzed ott van szinte mint aki megcsinálná pesten....
2012. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Itt nem fogsz választ kapni. Ahogy előttem írták, betiltották már. Nyilván lehet találni olyan dokit, aki megcsinálja, de senki nem fogja itt közzétenni.

Vagy megcsináltatod 50eFt-ért, vagy nézelődj pl. Szlovákiában.

2012. nov. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

" Egy Dobermann ne nézzen már ki úgy mint egy Kopó vagy egy Vizsla hanem úgy Mint egy igazi Dobermann."


:DD ne is! vérciki volna. még az is lehet, hogy keveréknek nézik! juj!!

2012. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

a 3. válaszoló tökéletesen leírta, amit én is gondolok! :)


szóval hajrá ;)


egyébként nekem vágatlan dobim van, de csak azért nincs vágva, mert már születésekor eldöntötte a tenyésztő, hogy ezt a kiskutyát nem tarja meg (értsd: elaltatja), mert gond volt a lábával. végül mégis megmaradt a kis drága (hosszú sztori), aki 8 hetes kora óta az enyém, most már majdnem 1 éves, és a lábának semmi baja!!! tökéletes kutya lett, igazi DOBERMANN (kár, hogy ilyenkor már nem lehet vágatni). persze így sokan nem ismerik fel (de meglepő módon azért vannak elég sokan, akik igen) :), hogy dobermann, mindenféle hülyeséget mondanak és kérdeznek, ezeknek azt szoktam válaszolni, hogy a fajtáját tekintve sivatagi szánhúzó :D

2012. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a Válaszokat. Találtam Dokit aki megcsinálja 20-ért úgyhogy ez így jó lesz. Köszönöm még egyszer mindenkinek
2012. nov. 28. 09:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

szuper :-)))

képet azért vigyél, hgy ilyet szeretnél nehogy ne olyan legyen mint ahogy elképzelted

2012. nov. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg lesz :)
2012. nov. 30. 10:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Látom már megoldottad, de azért írok. Szlovákiában még legális dolog a vágás. Az én kutyámé vágatlan, de ismerősöm kint vágatta. Ott még szabad.
2013. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!