Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hanyszor normalis hogy kakil...

Hanyszor normalis hogy kakil egy kutya naponta?

Figyelt kérdés
Az enyem 3 eves ivartalanitott 22 kgos kutya,es szaraz tapot eszik,de barmilyen tapot problatunk mindig van 3 szeklete egy nap,de van hogy 4 is.Van olyan nap hogy csak 2,es ugyanazt eszi,akkor nem tudom mi befolyasolja?hany szeklet normalis egy nap egy ekkora sulyu kutyanak?
2012. nov. 26. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém napi kétszer ürit általában. Főtt ételt kap, szóval nincsen szorulása.
2012. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól is függ, hogy mennyire gyors az anyagcseréje. A tiéteknek gyors.

Amúgy milyen tápokat próbáltatok eddig?

2012. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Brit,Josera,Ecopet,Dog Chow...
2012. nov. 27. 07:01
 4/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
Minimum egyszer kell.
2012. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek is 3x-4x kakilnak. ez attól is függ, hogy egyszerre milyenek az adagok. Ha sok az egyszeri adag, akkor sokat adsz neki, vagy vacak a táp. egyébként nincs törvény, hogy hányszor kell egy kutyának kakilni naponta.
2012. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezek mind jo premium minosegu tapok,es mikor foztem neki akkor is ennyiket kakalt.Lehet gyors az anyagcsereje vagy tenyleg en adok sokat neki.De amikor meg kevesebbet adtam,nagyon lefogyott,...szovakl nem tudom hogy csinaljam.
2012. nov. 28. 08:09
 7/7 anonim ***** válasza:
enyémek 3x, ha kicsit többet kapnak, akkor van, hogy 4x. érdekes, hogy mind más súlyúak és más mennyiséget (sőt másfajta tápot is!) esznek, de a végtermékek száma ugyanannyi :) szóval amit írsz az sztem normális.
2012. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!