Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! A KUTYA FÜLÉBE MARADT A...

SOS! A KUTYA FÜLÉBE MARADT A VATTA! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szobakutyám fülét tisztítottam , és a fültisztító vége a vatta bennemaradt a fülébe.Nem is látni,hogy hol van ...Mit tegyek??????????

2012. nov. 26. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
vedd ki valahogy, pl. csipesszel. ha nem sikerül, vidd el dokihoz.
2012. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hovarju ***** válasza:
100%

VIDD ORVOSHOZ!! MOST!

Ne piszkáld, mert csak beljebb tolod, és nagyobb kár okozol vele.

És legközelebbre jegyezd meg, hogy fülpiszkálóval, és semmi mással sem nyúlunk a kutya fülébe.

Ha a fülét akarod pucolni, arra lehet venni állatorvosnál vagy állatpatikában fültisztitó sprayt.

Jobbulást a kutyusnak.

2012. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Légyszíves ne ócsároljatok ! Szobakutyus és a szőrtől begyullad a füle , ezért tisztítani kell.Voltunk kozmetikusnál ő kiszedte a szőrt , de nagyon hamar vissza nő és begyullad neki.Az öregebbik kutyusunkkal is mindig ez volt.Állatorvos tanácsa ez,hogy fültisztítóval tisztítsuk a pici fülét.Megmasszíroztam neki , és már lehetett látni a fültisztítót és kiszedtük csipesszel.Nincsen baja !:) Csak kifáradt szegénykém mert nem értette,hogy miért cseszegetjük.
2012. nov. 26. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:
A szőrét te is ki tudod tépkedni rendszeresen, ezért kár a kozmetikusnak fizetni. Az meg milyen fültisztító már aminek leesik a vattája a pálcikáról?!
2012. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is minden héten gyomlálom egy kicsit a kutyám fülszőrét. A gyulladást megelőzni kell, szóval nyugodtan szedegesd ki te is a szőrt.
2012. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet kapni olyan port, amit ha rászórsz a kutyus fülszőrére belülre kilazítja és kézzel ki lehet őket tépkedni fájdalommentesen. tapasztaltabb kozmetikust kérdezz erről
2012. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Keresss egy rendes dokit. Kutya fülét nem szabad így tisztítani.

Most pedig mielöbb vidd bármilyen dokihoz és szedesd ki.

2012. nov. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kiszedtem én :) Kutya baja !
2012. nov. 29. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!