Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kikutyám lábára ráésett a...

A kikutyám lábára ráésett a bicikli. Most alig tud ráálni ugyenemtört el?

Figyelt kérdés

ez reggel volt. 7 hetes kis spitz. teljesen ráesett .

most alig bir ráálni. de ha megnyomom neki akkor nemfáj annyira neki. de viszont emelni tudja és már kezd ráálni csak alig bir. ugyenemtört el? vagy zuzodás?


2008. máj. 26. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Bár tudom, hogy a kérdést inkább megnyugtatás végett írtad, semmint "valódi tanácskérésért", de azért ne várd el tőlünk, hogy akár többszáz kilométeres távolságból bekapcsoljuk "röntgenszemeinket", és megvizsgáljuk a kutyus sérült lábát.


Ha úgy ítéled meg, hogy esély van a törésre, vidd el orvoshoz, ahol megröngenezik a lábát, és biztosra megmondják, mi a további teendő.

Lehet, hogy csak zúzódás, vagy ficam, vagy bármi. De tényleg javaslom, hogy vidd el orvoshoz, mert ha törés vagy ficam, és nem ugrott helyre vagy bármi ilyesmi, akkor az maradandó sérülést is okozhat a kutyulinak. Ezt pedig nem éri meg kockáztatni.


Egy biciklitől pedig igenis eltörhet szegényke lába, ha úgy esik a bicikli.

2008. máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

szerintem is vidd el orvoshoz. Ha nincs semmi baja, azt a doki némi tapogatás után meg tudja állapítani, ha van rá esély, hogy baja van, akkor pedig megröntgenezik.

Egy 7 hetes, ráadásul spitz kutyusnak sok esélye van, hogy zúzódással nem úszta meg a 4kg-os biciklit. Nem tudhatod, máshol nincs -e baja?

2008. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én két hónaps macskámnak múlt héten a lábára cspódott egy fa szekrényajtó :S

Azt hittem, hogy ebből gipszelés lesz, mert abszolút nem bírt ráállni, és remegett is. Ez vasárnap volt, másnap akartam dokihoz vinni, de arra már nem volt szükség, mert estére kutya baja sem volt :)


Azért ha holnapig nem lesz jobban, tényleg vidd el dokihoz! :)

2008. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, minek kell itt feltenni ilyen kérdéseket, amikor HÉTFŐ van (munkanap) és a távolból úgysem tud senki biztosat mondani. Még ha vasárnap lenne és mondjuk egy eldugott kis faluban élnél, ahol nincs hétvégi ügyelet, de így...???

Vidd el orvoshoz, valszeg te is elmennél, ha ráesne a lábadra egy arányosan olyan nagy súlyú valami, mint egy 7 hetes kiskutyának a bicikli és nem tudnál ráálni.

2008. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

utolso válaszolonak:te idiota. nemindegy sz neked hogy mit kérdezek.és én csak aztakartam tudni hogy volt e már valakinek ilyen és mi lett a kutyája lábával.

a tbi válaszolonak :köszi a választ. már semmi baja a kutyának

2008. máj. 27. 19:51
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

te idióta, hogyan lett volna valakinek ugyanilyen...??? te sem gondolhatod komolyan, hogy távolból bárki meg tudja mondani, hogy mi lett a baja attól, hogy ráesett a bicikli. Egy bicikli tud úgy ráesni egy 7 hetes kölyökre, hogy eltöri az összes csontját, meg úgy is, ahogy szerencsére a ti esetetekben, hogy nem lesz komoly baja. Gondolom nemcsak akkor álltál a sor végén amikor a gondolkodást osztották, hanem akkor is elédtolakodtak, amikor a helyesírást tanították...

sajnálom a kutyust, hogy ilyen primitív gazdája van. lepontozhatsz :)

az utolsó hozzászóló

2008. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Łe is pontozlak te aljadék!

A helyesirásod meg neked sem a legjobb!

De azért meg olyan kérdést teszek fel amilyet csak akarok!

Ha nemtetszik nemkell rá válaszolni!

IDIÓTA!

2008. máj. 27. 23:51
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
hát neked nem valo kutya. tarts inkább tetvet,vagy pókot. az valo neked! De ne itt vitatoz mert ugyse érintesz meg a dumáddal + ugyse nézek ide vissza,ahelyett h itt baszakodsz vidd a kutyád az orvoshoz ,te szerencsétlen!
2008. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

az ilyen párbeszédekre való a "privát e-mail az üzenet írójának" című link. Egymás sértegetéseit legyetek szívesek egymás közt osztogatni ez egy tanácskérő lap, tehát

1: a kérdést nem illik ikyen durván lehúzni, ez az oldal azért van, hogy mndenki feltegye azt a kérdést, ami legjobban a szívét nyomja.

2: aki feltesz egy kérdést, számítson rá, hogy kapni fog olyan válaszokat, amiket figyelmen kívül kell hagyni. Nem feltétlenül szükséges alpári hangnemben válaszolni rá.

2008. jún. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem az alpári hangnemben való diskurzust a kérdező kezdeményezte, nem a válaszadással kezdődött. Remélem azóta meggyógyult a kutyus.

-4.5.válaszadó-

2008. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!