Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mit kezdjek magammal?

Most mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Van 3 kutyánk mindig megfogadom magamnak,hogy többet foglalkozok velük de sose tudom betartani az ígéretem mert tanulok vagy elfelejtem tudom az ilyet nem lehet elfelejteni de én mégis megteszem.Szeretnék velük többet foglalkozni merrt szeretem őket nagyon szeretnék.

2012. nov. 26. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy nincs napi 1 szabad órád.

Pl. ahelyett, hogy gyakorikérdésekre írogatsz, helyette menj el velük sétálni :) Tudom, hogy késő este van, de én is még most megyek le egy fél órát sétálni a kutyámmal.

2012. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Például most kelj fel és menj velük foglalkozni. Ahányszor eszedbe jut, hogy most miért nem, mondd azt magadnak, hogy de, és menj. Ennyire egyszerű.
2012. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Gondolom családi házban élsz, hisz ott fér el három kutyus.:) Ne jöjj nekünk és magadnak se kifogásokkal!! :) Mert ezt szerintem magad is tudod,h csak kifogás. Tanuld meg,az embernek ARRA van IDEJE,amire AKAR időt szánni!!

Szerintem suli után már annak is örülnének,ha megpaskolnád a kis bundájukat, futkosnál, ugrándoznál velük egy negyed órát, nem sok idő ez. Én is ezt teszem:) Igaz csak egy kis pici keverék kutyám van. De jól esik neki,ha foglalkozom vele,akár egy kis időre is(igaz én többször megyek ki hozzá,rövidebb időre). Ne tudd meg,h utána,mikor bemegyek hogy sír az ajtó előtt percekig...Kell nekik a társaság! Ha kedved nincs három kutyával sétálni,akkor mondom, mozogj velük az udvaron,a mozgás meg neked is kell;)

2012. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!