Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ultrahangos kutya riasztó....

Ultrahangos kutya riasztó. Érdemes venni, tényleg elriasztja a kutyákat?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Az előző albérletemnél a szomszédnak volt ilyen, csak ő macskák ellen próbálta bevetni.

Az eredménye az lett, hogy a macskák kb. 1 hét múlva újra megjelentek nála és meg nem tudtam aludni nyitott ablakoknál, mert én hallottam azt a kegyetlenül vékony, éles sípolást non-stop.

2012. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyikre gondolsz? A kézire? Az vagy használ, vagy nem.
2012. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam: [link]
2012. nov. 27. 11:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Kutyafüggő, melyik, miként reagál az UH-ra.
2012. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, érdemes-e venni, nem-e csak szélhámoskodás az egész...


"Hogyan reagálnak a kutyák a kutyariasztóra?

Figyelmeztetés: A ... ultrahangos kutyariasztó nem hatásos a kutya "territóriumán" belül."


Falu szélén lakunk, sokszor tesznek ki ott kutyákat. A kutya bevackol vhová, utána az már az ő territoriumának minősül, igaz? :)

2012. nov. 27. 11:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Ultrahangos riasztó: egy készülék 10-20e Ft-ért, ami vagy megvéd, vagy nem, esetleg még támadásra is ösztönzi az állatot.
2012. nov. 27. 11:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ez tényleg lutri. Vagy bejön, vagy nem.

Én nem vennék ilyet. Akkor már inkább vmi gázspray vagy riasztópisztoly.

És némelyiket tényleg lehet hallani. A szomszéddal összevesztem miatta, azt hitte csak kitaláltam a dolgot, hogy hallom a vinnyogást, egészen addig, míg az unokája nem volt nála nyáron. Szegény gyerek átsírt egy éjszakát. Az öreg nem értette, hogy mi van. Aztán a gyerek megmutatta egy villa meg tányér segítségével, hogy "Ilyen hangot hallok abból a dobozból."

2012. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

@első


Igazad van, én se fogok venni. Riasztópisztolyra én is gondoltam. Köszi!

2012. nov. 28. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!