Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a feltételei egy kutya...

Mik a feltételei egy kutya menhelyre adásának?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve keresem az új gazdiját másfél éves német juhászomnak,sikertelenül...

Szóval elő kellett halásznom a legutolsó eshetőséget,a menhelyre adást.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3391879-el-ke..

Ez az én kérdésem,itt mindenre megtaláljátok a választ.


2012. nov. 27. 11:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A fajtamentőknek írtam még a másik kérdés kiírásakor (azt mondták segítenek hirdetni. Azóta nem kaptam visszajelzést, de még csak nem is látom a kutyámat sem a facebookjukon,sem az oldalukon kirakva,mint gazdikereső...
2012. nov. 27. 11:45
 12/22 anonim ***** válasza:
A dokiknak is választási lehetőségük + én még olyan menhellyel nem találkoztam, ahol ha orvos telefonál, hogy itt van egy egészséges kutya, altatásra hozták be, tudnátok-e fogadni, akkor a menhely nemet mond.
2012. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek túl jó tapasztalataim ezekkel a szervezetekkel kapcsolatban... Facebook-on két ilyennek is írtam,hogy segítsenek hirdetni a kutyust, és azt sem mondták, hogy kapd be... Pedig semmi bunkóság nem volt az üzenetemben,csak kértem egy szívességet tőlük. Szerintem a legkevesebb az lenne,hogy ha nem is tudnak segíteni,de legalább visszajeleznek... -.-"

És az a legnagyobb képmutatás,hogy ha odaírnám zárójelben,hogy el lesz altatva,akkor máris jönne,hogy "jajj,szegény kutyus,sürgősen gazdi kell neki" (....) :/

2012. nov. 27. 12:42
 14/22 anonim ***** válasza:
A francért írogatsz facebookon, mikor az egy megbízhatatlan felület, sokszor értesítést sem kapnak az üzenetekről. Telefon, email, ezek biztosak.
2012. nov. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%

És akkor most mi van a fajtamentőkkel? Az előző kérdésednél azt írtad h segítőkészek voltak, meg h most már csak várnod kell.

És mi az h ha januárig nincs gazdája elaltatjátok.... komolyan... ezt nem fogom fel. Ha már nálatok van, ha már nálatok volt 1,5 évig, akkor miért nem maradhat addig amíg normális gazdát nem találtok neki??? Mert már kényelmetlen? Terhes? De ezt (is) vállaltátok (öcséd, anyukád mindenki) amikor a kutya odakerült... Bocsi lehet h nem neked van a legnagyobb felelősséged ebben az ügyben, de számomra ez felfoghatatlan h egy élőlény annyit sem érdemel mint egy roncsautó :o(

2012. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Most írtam a fajtamentőknek,válaszoltak is,nem volt rá normális jelentkező. És ők is a legközelebbi menhelyet ajánlották.

Ha elolvastad a fenti kérdésemet amit belinkeltem láthattad,hogy rajtam kívül senki nem törődik itthon a kutyával,nekem pedig sok. Nagyon sok. KELL neki egy hasonlóan aktív gazdi,aki tud vele foglalkozni,mert így csak tengődik itthon,rombol és addig húzza az idegeinket,ameddig már egyszer majd arra jövök haza,hogy anyám eltette láb alól... Ezt én nem akarom,ezért kérdeztem a menhelyre adásról.

Aki továbbra is engem akar osztani,az írjon privátba és ott kitárgyalhatjuk a dolgot...

2012. nov. 27. 13:00
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Küldd el a kutya adatait priviben. Kor, oltások, természete, képek, satöbbi, és segítek hirdetni. Sok kutyás ismerősöm van, nekik is szólok.

Megoldjuk valahogy, csak kérlek ne altasd el.

2012. nov. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Írtam üzit, köszi az ajánlatot :)
2012. nov. 27. 15:11
 19/22 A kérdező kommentje:
Megvan a gazdi ^^ A kutyus jó helyre került :)
2012. dec. 6. 11:47
 20/22 anonim ***** válasza:
Király!!! :o)
2012. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!