Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya lenne a legmegfel...

Melyik kutya lenne a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés

Sajnos 2 évesen kaptam az első kutyámat,és nem igen voltam képes gondozni az elmúlt 13 évben. :( Most 16 éves vagyok és két kutyánk van,de sajnos már nem tudom őket tanítani mert mind kettő öreg.

Viszont, állatokkal szeretnék foglalkozni,továbbtanulni és kezdetnek kutyákkal és papagájokkal,lovakkal.


Igazából nem vagyok nagyon sportos,túra kerékpározni szoktam,és az minimum 24 km.

A választott kutyát kint és bent is tartanánk,mert ha én elkerülök továbbtanulni a szüleim gondoznák,épp ezért is lenne bent este.

Mindenképp középtermetű fajtát keresek,és olyat aminek a szőrével nem sokat kell foglalkozni. Barátságos,de védelmezőt keresünk.

Valamilyen szinten okos kutyát szeretnék,mert apukám nem jön ki jól a butábbakkal. Volt egy nagyon okos vizslánk,de meghalt,most van egy dalmata és egy bassethound, aki tudja mi a különbség az érti. Jó lenne ha nem lenne beteges.


Köszönöm szépen a válaszokat,és bocsánat a sok szempontért,nem kérek normálatlan válaszokat!



2012. nov. 27. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a shar-pei ugrott be a leírásodnak. Nyugodt,családi kutya,könnyen tanul,de idegenekkel tartozkódó és ha kirándulásról van szó kicserélik :) Több órát is képes túrázni.


[link]

2012. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mudit ajánlom neked,okos,egészséges fajta.Nem kell a szőrével sem szórakozni sokat.Ja és jó házőrző ,ezt tapasztalatból mondom.Van róluk film a youtubon.
2012. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!