Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti már jártatok úgy, hogy a...

Ti már jártatok úgy, hogy a kutyusotok ki horgászta és széttépte a felfújható játékokat az úszómedencéből?

Figyelt kérdés

A gumimatracot vagy strandlabdát vagy lovaglós állatkát?

Vagy épp strandlabdáztatok de kiesett a medencéből a labda, és a kutya kinyírta.

Szeretnék jövőre beszerezni egy medencét ilyen játékokkal, de félek, hogy a kutyánk tönkre tenné őket.


2012. nov. 28. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
És akkor most mit is szeretnél megtudni? A kérdésed értelmetlen. Ha arra vagy kíváncsi, hogy hogyan előzheted meg akkor addig amíg a medencébe búvárkundoskodtok addig zárjátok be a kenelbe.
2012. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Hajszíned és nemed megmondod? :D
2012. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Én kutyám sohasem. Nem is érdekli. Ellenben barátnőm kutyája, ő nagyon beindult a gumi delfin láttán, a vízből is kihoz mindent, de ha rászólunk alábbhagy. :)
2012. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Harmincz Dóra válasza:
19%
Nekem még sohasem csináltak ilyet mert nekem 3 kutyám van :)
2012. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!