Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya étvågytalansága,...

Kutya étvågytalansága, mire utal?

Figyelt kérdés
7 hónapos kiskutyánk, akit befogadtunk, 3. napja sajnos nem eszik. Nedves és hideg az orra, vidám és .játékos, bár kicsit sokat fekszik. Semmit nem lehet vele megetetni, ha odateszem az ennivalót elé, egyszerűen nem kell neki. Mi lehet vele?

2012. nov. 29. 07:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet baja is de az is lehet hogy nem éhes.

Egész nap előtte a kaja?

Hányás hasmenés van? Nem véres a vizelete?

2012. nov. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, egész nap előtte van, az ennivaló. Széklete is normális, persze amikor volt. Hányás sem volt. Vizelete is normális. Szemei sem váladékoznak. Sem enni, sem inni nem akar.
2012. nov. 29. 07:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha inni se akar akkor doki!


De az is lehet hogy túlságosan tutulgattátok. És azért nem akar enni és extrém esetben inni se. Simán lehet hogy iszik csak akkor amikor nem látod. Ételt meg ne hagyjátok előtte. Vegyétek el től. Kínáljátok fel neki napi 2szer, ha nem eszik akkor vegyétek el tőle.


De én azért elvinném orvoshoz biztos ami biztos. Ha tényleg nem iszik 3napja az komoly probléma.

2012. nov. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A tegnap reggel ivott rendesen, evés akkor sem volt. Ahogy írtam is 3 napja kezdődött, akkor levert volt egész nap feküdt, aludt. Dokit hívtam, de lerázott, hogy: -- Majd, ha enni akar, akkor eszik. Nem tudom mi lehet vele.
2012. nov. 29. 07:59
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

1: másik doki, mert ez valami kontár lódoktor

2: ha ilyen keveset iszok, akkor tuti h van valami, ORVOS, de rögtön!

2012. nov. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Csivibaba ***** válasza:
100%
Szerintem is keress egy másik orvost!! De sürgősen, még mielőtt késő lenne! Nehogy kiszáradjon!
2012. nov. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Jelentem egy kis előrelépést tettünk! Sikerült megetetni! Nem sok 5 darab kekszet evett, és utána ivott is bõven, aminek örülök. Most itt játszik. Remélem nem lesz semmi baja, azért kihívok egy másik dokit.
2012. nov. 29. 08:24
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne keksszel etesd, az nem kutyának való kaja! És ne legyen előtte folyamatosan étel, mert az megitcsak nem kutyának való bánásmód!
2012. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ha iszik, ne parázd túl, nekem sokkal kisebb kutyám van, 3 hónapos, mégse rakom tele a bugyim, ha kihagy egy étkezést, majd a következőnél zabálni fog. Ne hagyd előtte a kaját, mert válogatós lesz. A kutyák sokáig bírják kaja nélkül, csak rád jön rád a szívbaj... igyon az a lényeg.
2012. nov. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek, a válaszokat, úgy néz ki, hogy renbejön. Már iszik normálisan, és eszik is. Hamarabb kellett volna írjak ide. Köszi Mindenkinek. :)
2012. nov. 29. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!